Chudnutie pre deti

Jukul

K tomu kedalnicku .
Čipsi jem max. raz do tyzdna a jem iba skolsky obed a veceru (chleba..)
A takmer kazdy den chodim von (4-5km)

Tomas12345

dobreuz :

S tebou sa ale nedá ani normálne diskutovať, pošlem ty link a ty to ani neotvoríš, zapchávaš si oči i uši ked ty niekto dokazuje že sa mýliš.

A co sa kreatinínu týka ten zahustuje krv, takže bezpečný až tak nie je.

dobreuz

Ani neotvorím ten link, strata času. Zájdi raz konečne za odborníkom (trénerom) do fitka a nech Ti konečne vysvetlí čo a jak... A napr. ten kreatín je najlepšia voľba ako pribrať, 5 g denne je 100% bezpečná dávka a nepoškodí obličky, neviem skade si to nabral - takže pre tých, čo chcú nabrať jednoznačne kreatín - cca mesiac brať 5 g denne kreatínu a potom cca 2 týždne pauza, mám to odskúšané a mnohí čo cvičia to tiež potvrdia.

dobreuz

Nadbytok živočíšnych bielkovín prekysľuje, môžeš si hovoriť čo chceš, ja som mal už párkrát prekyslený žalúdok... A som zdravotne v poriadku... Ale zas pravda, pri nedostatku draslíka nastáva acidóza a aj ľudia čo majú problémy s obličkami tak ňou môžu trpieť. Ale med na toto pomáha, vždy keď som mal prekyslenie tak mi pomohla lyžička medu. A mlieko prekysľuje tiež a ešte viac ako mäso.

Tomas12345

dobreuz :

Neprekysluje ani pri nadbytocnej konzumácii, pretože stav prekyslenia je mýtus. Prekyslenie nastáva v organizme len pri poruche acidobazickej rovnováhy a teda rovnováhy medzi prívodom a vylučovaním, resp. medzi tvorbou a neutralizáciou kyselín a zásad v organizme. Túto úlohu majú na starosť obličky, a preto prekyslenie sa v organizme deje len pri poruchách obličiek, ich zlýhaní.

Ale čo sa týka toho že "všetko s mierou" tak s tým suhlasim.