Chudnutie pre deti

Gima

Stačí ak mu budete dávať každy večer acidofilné mlieko. Obsahuje bakteriu Lakto bacilus, ktorá pôsobí na trávenie a pomáha k chudnutiu.

munz

len žiadne tabletky na chudnutie nedávajte deťom, je to odrb aj na dospelých, nieto ešte skúšať také šmejdy na deťoch.
Žiadne nefungujú, lebo žiadne ešte nevymysleli. Títo sviniari bez chrbtovej kosti sa Vás snažia nalákať aby zarobili. Dávajú odkazy na svoje šmejdy do každej témy o chudnutí.
Nahlásim ako škodlivý príspevok.

dalibor666

kúp jej exit trampolínu, bude skákať zabávať sa a aj chudnúť, my sme si ju teraz kupili a zatial najkvalitnejšia aku sme kedy mali :)

Barbi1313

Ahojte.Predvčerom som mala 13rokov. Vážim 55 kg je to vela? Obvod cez pás mám 73 a cez pupok 80. To mi pride vela.Čo si o tom mislíte? Na jedlo si nedávam velký pozor,vody pijem velmi vela a sladke jem dva krat za týžden. Kazdy utorok mam tanecnu dve hodiny. Prosim ako mam schudnut z pásu bez toho aby sa mi vaha zmenila alebo iba malo zmenila da sato ?

Barbi1313

Ahojte.Predvčerom som mala 13rokov. Vážim 55 kg je to vela? Obvod cez pás mám 73 a cez pupok 80. To mi pride vela.Čo si o tom mislíte? Na jedlo si nedávam velký pozor,vody pijem velmi vela a sladke jem dva krat za týžden. Kazdy utorok mam tanecnu dve hodiny. Prosim ako mam schudnut z pásu bez toho aby sa mi vaha zmenila alebo iba malo zmenila da sato ?

pomocnica

Erza_11-rado sa stalo moja. :-)
Len tak ďalej. :-) Keby si potrebovala nejakú radu, tak tu kľudne napíš, ak budem vedieť tak ti pomôžem. :)
Pekný dník a veľa šťastia pri zdravej životospráve. :-)

Erza_11

Ďakujem vám obom hlavne tebe pomocnica . Mala si pravdu dnes už meriam 164 a vážim 50kg a je mi lepšie . Pravdaže vidím na sebe nedostatky ale mama hovorí že "iba vidím" . Pravdaže krúžky sa presunuli na iný deň a tak fotbal hrávam iba s tatom,strýkom a krsným cez víkend na našej záhrade (ak nie je blato) pondelok divadlo, utorok Ikido , streda tanečná a štvrtok zase Ikido piatok a víkend sú volné dni. Takže ďakujem !

pomocnica

Erza_11-keď je tak ako píšeš tak sú 2 možnosti. Prvá podľa mňa VEĽMI pravdepodobná je, že sa v blízkej dobe veľmi vytiahneš. Teraz ťa presne čaká to obdobie. Pohybu máš dosť, čiže podľa mňa to bude to. A druhá je, že môžeš mať zlú stravu. Veľa sladkého, slaného, málo tekutín....A tak. :-) Tak začni jesť trošku zdravšie, ale veľmi si myslím, že sa o chvíľu vytiahneš=schudneš aj, natiahne sa ti postava a budeš spokojná. ;-)
Pekný dník. :-)