Chudnutie pre deti

martuska1

Tiež by som odporučila cvičenie na trampolíne, nezdá sa to, ale je to dost náročné a spálite tam vela kalórií

Laja

Ahojte Galanika a Lila158 treba sa hýbať. Skákať cez švyhadlo, hrať sa na naháňačku, skákať cez švyhadlo. Nie presedieť celý deň pred PC,TV,... Nejesť v kuse sladké. A začať zdravo žiť. A hlavne žiadne diety, hladovky. Ak máte to trlo od prírody, tak môžete sa pokúsiť, ale no nevie. Hlavne to chce pohyb!

Galanika

Dobry den som natalia a mam 11 rokov meriam141 cm a vazim 50.5 kg bavi ma gymnastika ... prosim pradte nieco ale napiste ze je to natali.l
Dakujem

Lila 158

Ahojte mám 12 rokov a potrebujem niake dobre typu ako schudnúť mám 140 CM a vážim 43 kíl je to na mňa veľa lekárka ze sa to dá ale moje stehná a brucho hovoria o niečom inom a je leto a trápi ma to neviem čo mám robiť a mám malý probl3m zo zeleniny jem len papriku a mrkvu no a v polievkach zeleninu a ovocie iba banán neviem sa prinútiť . Záľuby rada skacem na trampolíne a robím gymnastiku a mylujem korčuľovanie tancujem ale len doma pred zrkadlom

trampoliiina

Trampolína je pre deti super. Ak máte záhradu, kúpiť nejakú vačšiu kvalitnú (zo šenializovanej predajne a nie z hypermarketu). My na záhrade máme také menšie ihrisko pre deti, kde majú trampolínu, hokejové bránky a hojdačky :)

Gima

Detom pomáha acidofilné mlieko, pitie čajov a ked sa varia polievky, tak bez zápražky. Menej soliť, menej sladkostí a viac pohybu.

estren

Tiež sa prihováram za kvalitnú trampolínu. Pre deti je to zábava a ako píšu už nižšie, spáli tam kopec kalórií.

masrada

Pravidelne ju bravat na plavaren, ale ist tam s nou, vyblaznit sa, ale pritom ju tam aj casto podnecovat k tomu, ze si date sutaz, kto preplava bazen skor, a tak. Vziat ju do buldrovej haly liezt. Kupit jej bicykel a bravat ju na bicyklove tury, trampolina je tiez vyborny napad, ale zabezpecit jej aj spolocnicku, ktora bude skakat s nou, lebo sama sa asi do nejakej aktivity neprinuti vzhladom na hmotnost. Okrem toho v ramci pochvaly, aka je uz "velka", co pubertiacky v tomto veku rady pocuvaju, predplatit nejake to rocne vstupne na aerobic, ale zase len podotknut "a vies, co? my dve budeme kamosky a budeme tam chodit spolu, jasnacka, co ty na to?" lebo sama sa neprinuti, takze nestaci len zorganizovat pohybovu aktivitu, ale idealne je hybat sa spolu s nou :) Dievcatam sa prave v takomto veku okolo 13 uz rast do vysky konci, takze je tu predpoklad, ze pokial sa nebude hybat, tak sa jej to bude len zhorsovat. Skus sa poradit aj s vyskolenym fyzioterapeutom, co by bolo NAJ! Ale podla mna asi tak vsestranny sport a na kazdy den nejaky ten plan. Pondelok plavanie, v utorok aerobic, v stredu bicykel... Ja v takom veku som chodievala von medzi deti a cele hodiny sme vydrzali skakat gumu, my sme boli vsetci chudi, ale kde su tie casy? To uz dnesne deti nerobia. Dnesnej pocitacovej generacii, co su zvycajne obezni jedinacikovia, mozu robit spolocnost pri pohybovych aktivitach ich dospeli rodicia, alebo aj dospela teta nech by to bola. Co sa plavania tyka, epsie riadna kryta plavaren ako nejake aqua parky a wellnwss centra zbytocne drahe, s malickymi bazenikmi a natrieskane, celorocne hlava na hlave, ze si clovek ani nezaplava. Tie su len na zabavu, nie na pohyb... a schudnutie sa od toho ocakavat neda. Dalsia motivacia k sportu: kupit peknucke, nech by hoci aj drahsie znackove oblecenie, botasky, povedat, ze toto je na behanie a ze je zdrave trosku behavat, ale samozrejme, robit jej spolocnost a behavat s nou :) necakat, ze pojde behat sama, lebo to asi nepojde :)

filip778

kúpte kvalitnú vačšiu trampolínu. Nezdá sa to ako nejaká veľká aktivita, ale opak je pravda. Málokde spáli tolko kalórií ako práve na trampolíne.