Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

finistícia

ahoj, povedala mi,že moje problémy sú spôsobené nevyvážením živlov v tele,že posilňujem vietor a ochladzujem sa. Čím viac to vo mne klíči tým viac cítim,že mala pravdu,akokolvek to bolo pre mna ťažké prijať. Ja experimentujem s jedlom už 11 rokov a fakt je že odvtedy mi je to čo mi je-nič extra a preto si to človek hodí na iné okolnosti a myslí si,že je to jeho súčasť a lieči sa stravou, aj ked mu občas blikne majáčik..rýchlo ho zapudí. Surová strava nie je pre všetkých a namali by sme sa otrocky držať všetkých tých dobrých rád-si myslím

finistícia

milí moji,ja som bola obrovský fanúšik surovostí a včera som zažila ťažký šok,keď mi tibetská lekárka zakázala úplne surovú zeleninu,lebo som prechladená. Aj zelený jačmeň,aj všetko.Mám to robiť tri masiace a potom jej vraj uverím,ale bude to trvať ešte aj potom.. najprv som bola mimo a neverila som-surová strava-aj keď vždy aj s uvareným bola moje náboženstvo,ale pomaly si uvedomujem,že má v mnohých veciach pravdu..uvidím

o

ele

Podla mna je to super, ale je tazke takto zit, ludia mavaju predsudky, ked sa "normalne" nenajes. Hlavne svokra ked dobre napecie a navari, to je u nej hriech odmietnut :-) Ja som vydrzala asi pol roka, jedla som aj tofu a tusim neskor aj biely jogurt. Klicky som si kupovala, lebo sa mi nedarilo vyklicit si ich doma. Krasne som si detoxikovala organizmus, zbavilo ma to sennej nadchy. Nie je nahodou surova fazula jedovata?

zazie2112

baby urcite sa to tu uz pisalo, ale nechce sami vsetko prezerat, surova strava znamena ovocie, zeleninu, oriesky, semienka atd...a co strukoviny?nechavate ich len napucat vo vode?Ved to chuti hnusne, nie?