Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

natalinka

AHOJTE BABENKY, ja sa snazim stravovat tak ako to tu popisujete ale je to nesmierne tazke, tak napriklad rano si musim dat jogurt na svacinku len ovocie a zelenina, na obed napr varena sosovica a kapusta alebo nieco take + trosku sumky som si neodpustila a na veceru papam zeleninu plus ryzovo sojove platky..........dufam ze sa aspon trochu priblizujem, lebo by som rada ostala zdrava a hlavne chcem trosku i co to schudnut, vidim ze ste tu odbornicky niektore, takze by som bola rada, keby ste mi poradili dik moc cmuk

bbaska

hmm tak to je nanic ze ti to zas nevyslo...som sa teraz vratila s tyzdna v zahranici kde som sa zivila takou stravou ako za poslednych par rokov teda nie...takze mi je strasne blbo.ty drzis post len o vode?

Chilli

Ahojte, dnes ráno som robila šanku. Bohužial nevydarila sa mi. Asi sa mi neotvoril "sifón", lebo som pila a cvičila a cítila som tú vodu v žalúdku a bolo mi z nej zle. Spravila som si aj klystír, ale nepomohlo to. Idem sa asi očistiť pôstom. To aspoň viem zvládnuť:D

Chilli

Možno si to nevyvrátila všetko. Hej, to je blbé, keď si často na cestách. To potrebuje volný čas. Ale ak sa to niekedy predsa len rozhodneš urobiť, tak daj vedieť ako si dopadla:)

bbaska

no vsak to ze som to vyzvracala a bolo mi z toho cely den blbo...chcela som to robit aj tento rok nakolko viem viacako som vedela pred tym ale nejak nikdy nie je cas a vkuse som na cestach a to je nerealizovatelne...

Chilli

Nie je to nemožné, ale velmi ťažké. Ale to si mala hneď vyvracať alebo si spraviť klystír. Inak je to velmi nebezpečné, keď to necháš v sebe. Mne to tiež nešlo a musela som to vyvracať. Sajmonka, bavíme sa o šankprakšaláne. To je taká technika, ktorá ti vyčistí elý tráviaci trakt. Skúsim ti to priblížiť v krátkosti a ak chceš, tak si podrobnosti prečítaj na nete. Myslím, že to je niekde na www.oslikuvnet.cz alebo tak nejak. Proste piješ teplú slanú vodu a robíš také špeciálne cviky a chodíš na wc, kde to všetko dáš von. Cez konečník. Ak máš problém s vyprázdňovaním, tak ti odporúčam prečítať si nejakú literatúru, napríklad od Malachova-Totální očista. Ak máš odšťavovať, tak si rob pravidelne zeleninové a ovocné šťavy, v tomto prípade najlepšie kapustovú šťavu. Veľa šťastia:)

sajmonka

Chilli : prosim ta o com sa to tu bavite?asi sim trosku sisi ale som tu prvy krat tak neviem o co ide na co slanu vodu?a ake cviky?prosim porad mi...snazim sa chudnut a mam problem navstevovat toaletu...prosiiim porad