Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

TrainingBoy

ak uz reklama tak radsej nieco menej extremne.
myslel som ze vitariani maju zdravie ako vierovyznanie a za 3 dni je "nejake to kilo" nezdrave, jedine ze by dotycni zhodili z vody, co je bezne ked ma clovek minimalny prisun kalorii. A to sa neda nazvat chudnutim.
a len pre tvoju informaciu pises ze sa da prihlasit do 10.10.10 ale samotny prispevok si dal 11.10.10
takze nabuduce ak chces urobit natlakovu reklamu, daj si pozor na datum.

OLIVETT77

Chcete urobiť niečo pre svoje ZDRAVIE ? PRIDAJTE SA K NÁM - víkend plný zdravia, surovej stravy, cvičení v krásnom prostredí štiavnických vrchov !!!
3dňový ozdravovací kurz tela a ducha spolu s vitariánkou Mgr.Gabrielou Urbanovou, kde sa naučíte pripravovať surové dobroty, oddýchnete si a načerpáte energiu...Cena: 135 €...... Posledné 3 voľné miesta !!! Cena so zľavou 15 % 115 € v cene je zahrnuté: ubytovanie, špeciálna živá strava / okrem toho veľa ovocných a zeleninových štiav /, materiál na prednášky, lektor....Hladovať určite nebudete a domov budete odchádzať o nejaké to kilo ľahší , zdravší a hlavne motivovaný i naďalej pre seba niečo robiť:) Prihlásiť sa môžete ešte do 10.10.2010. Bližšie info nájdete TU www.elpida-art.eu alebo píšte na: e.rohrman@gmail.com... Tešíme sa na vás - ELPIDA, positive art support
Zobraziť viac

OLIVETT77

Keďže sa tu viacerí stravujete vitariánsky buď úplne ale čiastočne, tak sa vám možno bude páčiť niečo takéto:

V spolupráci dlhoročnou vitariánkou Mgr. Gabrielou Urbanovou organizujeme v dňoch 14.-17.10.2010 na chate Repište 3dňové " ozdravovacie dni pre telo a ducha ".

Naučíte sa tu pripravovať predovšetkým surové dobroty, súčasťou programu budú prednášky - zdravé stravovanie, byliny, ale aj cvičenia a vo večerných hodinách mo...žnosť využívať ateliér ( na maľovanie ).

V cene 115 Euro je zahrnuté: ubytovanie, špeciálna strava ( pozostávajúca predovšetkým z ovocia, zeleniny..), materiál na prednášky, lektor..

Domov budete odchádzať o nejaké to kilo až tri ľahší, pozitívne naladený a motivovaný :)

Tešíme sa na vás
ELPIDA, positive art support

Pre viac info píšte na: e.rohrman@gmail.com

marcelka oo

zaoberate sa aj superfoodismom?
kde patri nlady jacmen chlorella goji kakao kokos maca lucuma atd???
Mate niekto denny rozpis na chudnutie surovou stravou??
ked mate prosim poslite

Diky

Jacqueline

ahojte :) zaujalo ma to veľmi, a chcela by som to vyskúšať, sa tak stravovať...môžem jesť:zeleninu, ovocie, orechy iba? alebo čo ešte? :)Mohli by ste mi odpísať na mail ?!...ďakujem :)

vitoška

Tak to zas nie je tak extremne jedovate, ze sa to prejavi, ked ich budes trochu jest. Len to bude mat negativny vplyv na tvoje telo.
Alfa-alfa -odkaz odstránený-