Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

vitoška

Už som si ju pozrela. Je super:) Ale tie videá o mäse sú hrozné:( Ani som to nemohla dopozerať. Prišlo mi z toho strašne zle:((( Ešte by tam mohlo pribudnúť aj fórum, hm?:)

Petra-Horna

jasne, tofu ti velmi odporucam. Je genialna zdrava potravina, ktorou mozes pefektne nahradit maso. Dobry clanok o tofu som citala aj tu: -odkaz odstránený-
My ho jeme cela rodina a sme spokojni velmi. Aj decka to maju radi a super je, ze ho vies pripravit na slano aj na sladko.

rado175

Ahoj zazu ak chces vediet nieco konkretne o zivej strave tak mi napis na moj mail.Rad ti na tvoje otazky odpoviem. rado175@azet.sk

zazu

A este by som sa chcela opytat ci mate skusenosti aj s naklicovanim obilia a ak ano kolko by mal toho asi clovek denne zjest? nemozem sa to totiz nikde docitat.

ele

No neviem, ale priroda ponuka svoje plody vsetkym jedincom, podla mna a ked clovek vynasiel ohen, zdruzoval sa pri nom, vytvarali sa prve komunity, vecerne rozhovory. Potom ho zacal ovladat a vyuzivat kazdy den na tepelnu upravu masa, teraz si clovek skoro vsetko tepelne upravuje, cim trochu odbocil od prirodzeneho. Ja si myslim ze 80% konzumovaneho jedla by mala tvorit surova, tepelne nespracovana strava, ako ju najdes v prirode. A to co ti povedala ta liecitelka mi nic nehovori ale snad ti to pomoze. Velakrat je aj placebo take silne ze priaznivy zdravotny stav pripisujes nakoniec liecitelstvu.