Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

mantika

ahoj marticka (dnes mas aj meniny, tak ti prajem vsetko len to najlepsie!:-) prejdem ale na to podstatnejsie, co som ti chcela napisat. chcela som sa vyjadrit k tvojej otazke. s manzelom chodime dost casto na turistiky a vacsinou si bravame so sebou nejake kolaciky, ktore upeciem ak stihnem alebo si spravime len oblozene rozky alebo zemlicky. davam do nich nejake to maslo/syrecek, sunku alebo salamu, tvrdy syr a niekedy aj zeleninu, podla toho, co chladnicka da:-):-D k tomu samozrejme nejake tie sladkosti a uplne nam to staci. samozrejme zalezi aj od toho, na aku dlhu turu ideme. ale tak povedzme si na rovinu, vzdy nejake ten bufet sa po ceste najde:-)

mamarta2

-ahojte, snad moja otazka nebude odveci ale kedze sa tu rozobera surova strava, rada by som vedela, co si tak balite na vylety, ked nemate moznost stavovania sa? za tipy vopred dakujem-

andrea000

Prosím o vyplnenie môjho krátkeho dotazníka, kvôli školskej práci. Veľmi mi tým pomôžete ak tomu venujete chvíľku svojho času. Ďakujem. :)
www.survio.com

maria6717

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Thermacuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg

wwwaldo

Ahojte, nedavno som videl taky clanok o sladkostiach pripadne zuvackach bez cukru....by ste sa cudovali ale su takmer viac skodlive ako klasicke, pretoze tam pridavaju rozne prisady a latky...pokial chcete nakupovat skutocne biosladkosti odporucam -odkaz odstránený-

lara_lara

Ahojte tak ja som počula o pravnickej vyzive,bola som na stretnuti s jednym pranikom jedinym na slovensku,dopocula som sa a teda aj na internete som sa docitala, ze sa v indii teda jeden clovek dozil 120 rokov tym ze nic nejedol a nepil. Samozrejme tomu nik neveril a neskor na povrchu vysla pravnicka vyziva, teda ze clovek nepotrebuje jest lebo vsetky ziviny su brane zo slnka a telo si vitaminy vyraba samo.Nieco ako rastlina. Ak tak vitamini su dalsim biznisom na trhu. V dnesnej dobe je vsetko chemicky spracovane aj ta zelenina a ovocie.Dokonca po zjedeni paradajok sa mi moja malá vyhadzuje. Snazila som prejst a vyskusat aj surovu stravu,potom co som pocula o prane a zatial po tyzdni ma rozbolelo v noci strasne brucho, asi sa mi tam toho nazbieralo v crevach trosku viac a citila som sa dako tazko po tych semiackach.Silnejsie som aj menstruovala. Ale kazdi moze mat to travenie ine.Ja si pestujem semiacka a vsetky dezerty a stravu si robim Raw momentalne len 2 tyzdne.No strava je dost draha a co sa tyka sušiča tiež. Ale mam dojem, ze ked sa dostatocne vycistim mozem aj normalne jest a potom striedat to s Raw. Lebo sprejovana zelenina moze byt nebazpecnejsia asi ako varena polievka. Niesom odbornik, ale ked si dam polievku nevyhádžem sa a ani ma nic nestipe na jazyku, zatial co po salate a zelenine na jazyku citim palenie, a to je z toho ze je striekana. Takze koniec koncov nejedavame pri vareni dost vitaminov, ale aspon menej jedu. Kazdopadne to treba odskusat pomenit stravu dva tyzdne tak a dalsie inak, na kazdeho to moze vplyvat inac.Pleť zaťiaľ je na tom lepšie ako pojedaním všetkèho, ale myslim že vyražky sa mi spravili predtym, ked som konzumovala jogurty a mlieko. Ak mozte pridajte svoje skusenosti s čistenim na Raw strave, dakujem.Čaute

Ivina20

dobrý deň,

viem, že táto téma je tu už dlho a dlho tu nikto neprispieval... ja sa len chcem spýtať či nie sú tie klíčky nebezpečné.. keď bola hlavne teraz baktéria \\\"ekoli\\\" a boli aj reči o tom, že to vzniklo práve z týchto klíčkov.. ďakujem :)

akve

Ahojte, páči sa mi, že sa snažíte zdravo žiť, ale často tu čítam aj o čistení čriev klystírom. Poznám výrobky, ktoré taktiež krásne dokážu prečistiť organizmus, no oveľa šetrnejším spôsobom. ak máte záujem, napíšte mail. pekný deň :)