Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

Chilli

Ďakujem:) aj ty si uži toho silvestra...a 1. 1. 2008 si daj určite vela zdravého jedla, lebo ako na nový rock, tak po celý rock:) tak vela šťastia...inak prečo sa zmenil názov témy? strašne dlho som to hladala...:-o

Chilli

jéééééééj....ďakujeme:))) samozrejme aj tebe pekné sviatky:) my ideme na Vianoce na nejakú trápnu chatu, tak si asi nabalím plný kufor ovocia a zeleniny...ani by mi nevadilo, že by som chodila vkuse v tom istom oblečená...hlavne, že mám žrádlo:D

mikaela

Prajem Vám všetkým Krásne Vianoce, prežité v kruhu rodiny, hlavne pevné zdravie a oddych. Hlavne to nepreháňajte s nezdravým jedením a sušením pri TV. Dobrá stránka je ww.akv.sk ako prežiť zdravé vianoce. Inšpirujte sa.

mikaela

Ahoj Chilly, ja si robím aj sladkosti, také guľky z orechov a sušeného ovocia a tie dávam do papierových košíčkov, tak to vyskúšaj a daj do chladničky. Do školy si ich preprav v malej plastovej miske. Recept je na vitarian.cz aj teraz na vianoce sa hodia, pbaľujem ich v kokose, alebo maku, karobe, sezame....

Chilli

hej, mik, viem čo myslíš.skúsim to.len stále neviem prísť na to, čo by to držalo pohromady. lebo taký med, keď ho dám do ladničky, tak stuhne, to hej. ale keď ho vyberiem, tak sa zasa začne dávať do tekutého stavu.

mikaela

Chilly, ak sú tie "keksíky" ako také tenučké placky, tak ich skús dať vysušiť na fóliu. Ja mám takéto fólie. Predávajú ich v papiernictve a v praxi sa používajú, keď sa napr. robí hrebeňová väzba, tak tá predná, prvá strana je fólia a to je to, čo používam. Dúfam, že si to vieš predstaviť. Tú potieram olivovým olejom, kvapkou a nechávam sušiť na radiátore. Po 2 dňoch papám. Teraz som si robila také z banánu a kokosu a z arašidov a banánu. Neviem akú fóliu si mala na mysli ty. Ja som už fakt vyskúšala kadečo a toto je zatiaľ naj, papa