Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

bbaska

no ja ked som asi pred rokom skusala sankpras tak som akurat tak do seba naliala vsetku vodu ktora mi potom zblnkala v bruchu (mat dva litre-ci kolko to uz bolo-slanej vody neni moc prijemny pocit).noo ja som dlhe roky nieco ako laktovegetarian akurat ze nepijem mlieko(a samozrejme nejem vajcia)inak za vitariana sa povazovat najma v zime nemozem to je v nasich klimatickych podmienkach myslim nemozne

Chilli

Ešte nie. Zatial sa len pripravujem. Hlavne psychicky, ale aj tým zmäkčovaním. Strašne sa bojím vypiť tú slanú vodu. Presnejšie, nieže sa bojím, ale keď som to robila naposledy, tak ma strašne z toho naplo. Ty sa teraz ako stravuješ?

bbaska

noo on to tam opisuje ako najskvelejsiu vec a mozno je to aj pravda ale tiez sa mi ta predstava nejako nepaci...no co uz si skusala tu sankpras?

mariorio

ahojte, zatial som si presiel len narychlo tuto diskusiu, ale jeden recept co si pripravujem som tu este nenasiel. takze: postruhajte si jablcko+banan+kiwi k tomu pridajte jemne ovsene vlocky, slnecnicove semienka, susene hrozienka,trosku vody a premiesat.osladit mozete medom a dochutit skoricou,ale to uz ani netreba. vsetky zlozky si mozete davat v takom pomere, v akom vam vyhovuju,ale zaklad je aspon pre mna jablcko a ovsene vlocky

bbaska

chilli zmakcovacia kura pred ocistou (klystyr, sankpras...) aspon 3-4dni si robit denne teply kupel(5-20min)zakonceny studenou sprchou(5-30sec) alebo saunovanie.

bbaska

chilli tak potom daj vediet ako si dopadla.dufam ze teba sa ziadne kontraindikacie tykat nebudu.tiez som do toho chcela ist ale takto mam celkom strach.inak k tomu klystyru ma napadlo ci predtym robis "zmakcenie organizmu" to moze byt dovod preco si s kysel.citronovou nebola spokojna