Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

mikaela

ahojte. Ja som sa už zase viac preorientovala na surovú stravu po mojich syrových orgiaách a musím uznať, že mi to hrozne chutí a som spokojná s mojími šalátikmi, mňam čerstvá paradajka, uhorka, reďkovky, mladá cibuľka, veď tomu sa ani nedá odolať...a to už ani nehovoriac o jahodách, ktoré už tak netrpezlivo očakávam.

Chilli

Nedal si tam príliš vela soli? No neviem. Môj kamoš si to robí bežne už celé roky a je úplne v pohode. U každého to bude zrejme individuálne (ako väčšina vecí:). Ale v každom prípade to chcem spraviť.

soň@

Skvele precistenie criev nastane po piti seneho caju (SENA). Je to vsak len na kratkodobe pouzivanie, pri potrebe precistit si telo od zbytocnych nanosov. Mydlova voda je hlupost, mydlo je agresivne a neprirodzene pre prirodzene prostedie criev...

bbaska

precisti ale keby si to robil bezny clovek ziviaci sa masitou a tucnou stravou neuspie lebo jeho creva su moc zanesene takze urcita ocista predtym musi byt.neviem mna to moc nepresvedcilo teda najma kontraindikacie:zaludocne a dvanastnikove vredy,akutny zapal hrubeho a slepeho creva...jeden moj znamy si tym naozaj vredy sposobil

Chilli

Baška, nemusíš mať na to čisté črevá. Veď tak sa vyčistia. Ale keby aj tak, tak v pohode, lebo jem na 90% RAW.
Ja to tiež nerobím pre chudnutie, ale pre zdravie. Mám radosť z toho, keď môžem pre seba niečo urobiť:)
Radenka, to je tak, poviem ti to v skratke. Piješ slanú vodu a a robíš také cviky a potom to z teba výjde. Ja už som to raz robila, ale nepodarilo sa mi to. Najviac ma odrádza to pitie slanej vody, lebo ma z toho viacmenej napína. Ale vraj sa dá na to zvknúť, keď to robíš často.

bbaska

jarka43 zboznujem ludi co si myslia ze chudnem...od modelky som na mile zdialena(na stastie)po pravde neviem kolko vazim pretoze doma vahu nemame a nemam to za potrebu kedze vyzeram tak akurat ako chcem :)

bbaska

chilli k tej sank...noo na to musis mat ciste creva a dlhodobejsie sa stravovat len cisto rastlinnou surovou stravou.tak daj vediet ako si dopadla
radenka len nepi mydlo...

jarka43

Surová strava nie je celkom optimálny výživový štýl. Na chudnutie je lepšie voliť pestrú stravu.
-odkaz odstránený-

radenka

aka je to ta metoda ,,šankprakšálana,,???a to naozaj sa da vycistit si crevo mydlovou vodou?fuuuha a to mam vypit???heh

Chilli

Super, určite to vyskúšam. Ja som si z mydlovej vody robila (aj to iba 1x) len preto, lebo som o inom spôsobe nepočula. Iba o citrónovej vode a tá mi velmi nepomohla. Ale teraz sa chystám "donútiť" sa ku šankprakšálane, ale neviem neviem, či som taká odvážna:D