Ako schudnut IBA z brucha?

Príspevok v téme: Ako schudnut IBA z brucha?
viewerin

S postavou som inak celkom spokojna, som skor nizsia (163cm) a mam okolo 53 kg, to si myslim, ze je tak akurat. Ale miery mam 90-75-92, hlavne ten pas a brucho mi robia problem. Ako na to? Diety drzat nechcem, lebo sa bojim, ze schudnem z nespravnych miest, z prs. Tak teda cvicenie by pomohlo? Chcela by som dat aspon 10 cm dole z pasa. Ake cviky? Pocula som, ze z brusakov rastu svaly pod tukom a brucho bude este väcsie :( Poradi niekto ako schudnut z brucha? Ale len brucho...

karioll

to je blbost,tuk dostanes z tela von iba tak ako som ti pisal,a a ked schudnes a budes budovat cvicenim svalovu hmotu ti to pomoze,lebo sa ti zvysi bazalny metabolizmus

viewrin

Ja uz teraz vobec neviem, ved kazdy tvrdi nieco ine! Pred chvilou som citala nazor nejakeho trenera, ze brusaky a cviky im podobne su na brucho najlepsie, lebo svaly, ktore sa postupne formuju, zacinaju pomaly vytlacat tuk.

babenka1

tak to máš asi výhodu, lebo väčšinou práve tuk z brucha ide najťažšie. Aspoň čo poznám baby, ktoré chudli, tak sa vždy sťažovali, že prvé išli prsia, potom nohy, potom zadok a až nakoniec brucho.

babenka1

to by bolo krásne keby sa dalo schudnúť iba z jednej časti tela...ale to nejde. Keď chudneš, tak z celého tela (a žiaľ, brucho ide dole až naposledy). Lokálne sa dá chudnúť len odsatím tuku. A brušáky ti síce brucho spevnia, ale ak máš na ňom vrstvu tuku, bude ešte mohutnejšie. je to smutné, ale je to tak.

jednoočko

mam skusenosti, a ci odbornik ci laik, kazdy ti povie ze to NEJDE, a ten kto tvrdi ze ano, tak to nikdy na sebe nevyskusal, alebo podstupil chirurgicky zakrok..proste to tak nefunguje....to je to iste, ako keby si si pustila radio, a chcela by si z neho pocut len kazde tretie slovo, jednoducho to ide ako jeden celok, nie tak ako to chces ty :)

viewerin

Viem, ze nebudem anorekticka, bolo to len obrazne myslene. Proste ja som inak s postavou spokojna, nechcem byt vychudnuta. Jednoocko, inak ty si nejaky odbornik alebo s tym mas skusenosti? Lebo nazory su rozne, jedni tvrdia, ze sa to da, ini, ze nie, tak teraz comu verit...

viewrin

jednoočko, dobre, ale ked pojde dole vsetko, tak potom budem vyzerat velmi vychudnuto, nechcem mat zas postavu ako nejaka anorekticka.