Ako schudnut IBA z brucha?

Príspevok v téme: Ako schudnut IBA z brucha?
viewerin

S postavou som inak celkom spokojna, som skor nizsia (163cm) a mam okolo 53 kg, to si myslim, ze je tak akurat. Ale miery mam 90-75-92, hlavne ten pas a brucho mi robia problem. Ako na to? Diety drzat nechcem, lebo sa bojim, ze schudnem z nespravnych miest, z prs. Tak teda cvicenie by pomohlo? Chcela by som dat aspon 10 cm dole z pasa. Ake cviky? Pocula som, ze z brusakov rastu svaly pod tukom a brucho bude este väcsie :( Poradi niekto ako schudnut z brucha? Ale len brucho...

viewerin

Ach nie :( Nechce sa mi verit, ze sa neda schudnut len z brucha...tak co mam robit? Nechcem schudnut celkovo, to nepotrebujem a bojim sa, ze pritom pridem o prsia, lebo minule som citala, ze prsia idu prve dole. A okrem brucha som z postavou spokojna, nechcem chudnut.

Baby vam sa to nejako nepodarilo schudnut z brucha? A co baby po porode, ved tie predsa musia nejako chudnut na bruchu...A ked cviky, tak ake? Brusaky alebo co?? Poradte nieco :(

cirko

zaklad je nejest vela naraz ale menej castejsie.pravda je ze schudnut iba z jednej casti tela sa neda.skusala som uz asi vsetko.to s tymi brusakmi je pravda.ale existuje no neviem ako presne sa to vola.taky kruh na zem, kt. sa toci.postavite sa nan a tocite do stran.ale hornou castou sa snazite nehybat.najlepsie je sa niecoho drzat. vela stastia

jednoočko

boze pochopte uz ze len z jednej casti sa schudnut neda....ja uz vazne neviem ze ci niektori ludia si uz srandu robia, alebo su naozaj taky blbi.... ked schudnes, schudnes z celeho tela, nie len z brucha.....

Trvalka

No ale k tym brusakom som chcela este, ze na sa daku kupi take pripravku aby si palila tuk a nenaberala svalstvo :)

Trvalka

No tak to som zvedavá, čo na toto ľudia odpíšu, lebo to by som aj ja rada vedela,ale myslim si , ze brucho a boky idu najtahsie dole , takze najprv pojdu prsia (ved preco nie, tie co najviac treba :D)..