Ako schudnut IBA z brucha?

Príspevok v téme: Ako schudnut IBA z brucha?
viewerin

S postavou som inak celkom spokojna, som skor nizsia (163cm) a mam okolo 53 kg, to si myslim, ze je tak akurat. Ale miery mam 90-75-92, hlavne ten pas a brucho mi robia problem. Ako na to? Diety drzat nechcem, lebo sa bojim, ze schudnem z nespravnych miest, z prs. Tak teda cvicenie by pomohlo? Chcela by som dat aspon 10 cm dole z pasa. Ake cviky? Pocula som, ze z brusakov rastu svaly pod tukom a brucho bude este väcsie :( Poradi niekto ako schudnut z brucha? Ale len brucho...

tamirilka

...no ja som skusala iba cisto cviky na brucho a poviem ti, ze casom si moje svalstvo na tie cviky zvyklo a nebolo to vobec efektivne...takze radsej zapoj viac cvikov na rozne partie tela pri ktorych zapajaj aktivne brucho...

buducamamina

Podla mna praveze hej... Ale lepsie je asi zapojit viacej svalov, proste cele telo nejak rozhybat, precvicit... Ci co na brucho len brusaky chce niekto robit?... To je neefektivne...

alenuskaaa

Nemyslím si že sa dá cielene chudnúť iba z brucha. Je veľa cvikov na ruky, nohy, chrbát pri ktorých aktívne zapájaš brucho hoci sa to tak na prvý pohľad nezdá. Ďalej, keď budeš cvičiť len na brucho, svalstvo si na to časom zvykne a nebude to mať žiaden efekt. Za mňa rozložiť si cviky na určité dni na rôzne svalové partie a aktívne pri nich zapájať brucho.

sihkira

ja napriklad s pohybom nemam absolutne ziadny problem, rada sa hybem, rada cvicim, ale so stravou to vobec nedavam :D nedokazem jest salaty vkuse.