Femibion 800 - skúsenosti

anna4601

Femibion 800 - -odkaz odstránený- Je to dobrý vitamínový doplnok pre tehotné ženy na prvé tri mesiace tehotenstva, resp. ak plánuješ tehotenstvo.

silvinka79

martinka napisala som to tak ako to je :) comu na tom nerozumies? vitaminy sa mi postarali o program na dlhe roky, kedze nam pomohli k vytuzenemu dietatku. Tak som to myslela. Mozno si to aj tusila, ci? Ono uz nemam tolko casu tu sediet a pisat, ale tak konecne mame nase klbko stastia o ktore sme sa dlho snazili, tak si ho chcem uzit :) lebo ani sa nenazdam a vyrastie :)

martinka090

Silvinka mna by zaujimalo ako si to myslela, ze vdaka tomuto vitaminu mas teraz ine povinnosti? vobec neviem kam si tym smerovala a celkom by ma to zaujimalo :) snad ti nesposobil nejake problemy alebo nieco podobne, ci?

steffanie99

Martinka ** ved prave preto som sa ho na to opytala...* pretoze mi nejde do hlavy ako clovek ktory nema vobec tieto vitaminy vyskusane moze nieco taketo tvrdit len na zaklade, vlastne ani nevieme na zaklade coho ;)

martinka27777

steffanie99 kolko asi o tom moze vediet chlap? poviem ti pravdu tiez som este minuly rok nemala moc paru o tom ze nejake vitaminy je treba, myslela som ze max tak kyselinu listovu telo potrebuje ale o inych zlozkach a vitaminoch som nemala ani len paru a to som zena..chapes...ale nastastie sa mi otvorili oci :)

silvinka79

dievocka no nejako casto tu nie som lebo uz vdaka tomuto vitaminu mam mnoho inych povinnosti, ale poviem ti ze velmi prijemnych :) dari sa nam celej rodine, citim sa velmi dobre, vitaminy neprospievaju len mne ale aj babu co ma tesi najviac ze sme zdravi a nic nam po tejto stranke nechyba ;)

steffanie99

Sad na zaklade coho akoze toto odporucas? ** zastavuje sa mi rozum, vies vlastne co je metafolin? co je vlastne sa samotnej kyseline listovej take zle? Mne sa vdaka femibionu podarilo prejst tehotenstvo bez nejakych problemov a hlavne sme obe zdrave, ani tak neslo o mna ako o babatko :) aby mala mala vsetky vitaminy a aby spravne rastla :)

SadP

Osobne Vam nedoporucujem Femibion, z toho dovodu, ze obsahuje skodlivu kyselinu listovu.

Doporucujem Vam kupit si obycajny b-komplex, a iba cisto metafolin, bez kyseliny listovej, a este to bude aj vyrazne lacnejsie.

dievocka

silvinka79 ahooojky ako sa maaas? Co nove? :) dost ma zaujima ako sa citis, predsa len je to uz niekolko mesiacov co si pisala ze ho beries. Tak by som rada vedela ci je ti fajn :)

silvinka79

ahojte dlhsie som tu nebola :-) uz ho uzivam. A mam pocit ze celkovo mi prospieva. Sassia rozhodla som sa pren na zaklade jeho zlozenia, pretoze obsahuje vsetko, co dieta potrebuje aby spravne rastlo. To je to najdolezitejsie!