Femibion 800 - skúsenosti

michala9

ahojte kočky mám na vás jednu otázočku :) môže sa brať aj keď už má žena za sebou potrat? nemôže nastať nejaký problém? a po akom čase po potrate sa odporúča snažiť sa o bábätko?

Klara154

to sa ti ani necudujem, ked budete mat prirastok v rodine, to je vzdy radost :) so susedou sme sa stretli, bola u nas chvilu na kave, hovorila, ze si kupila nove balenie a ze ho berie. Tak dufam, ze im to pomoze.

betuskamuska

máš nové info o susede? my sme boli cez víkend na návšteve u sesternice a oznámili nám, že čakajú bábo, tak sme sa rozprávali, na čo by sa mali pripraviť, či by mala brať nejaké vitamíny a jedno s druhým. A hovorila mi, že jej ho odporučil lekár, tak že ho hneď začala brať ako jej doktor oznámil, že je v tom :) veľmi sa teším z toho

Klara154

minuly rok v maji som femibion zacala brat a je to sto a jedno. Mam ovela viac energie. :) A asi pred tyzdnom som sa so susedou rozpravala, ze akurat sa snazia o babatko, ze dufa ze sa im postasti, tak som jej dala balenie v ktorom este nieco zostalo, nech vyskusa, ze jej len prospeje a bola som si kupit nove. Tak som velmi zvedava, ci ho uziva a ci sa im postasti :)

anitka30

toto je to, ze naozaj velke mnozstvo zien si neuvedomuje dolezitost kyseliny listovej najma v tehotenstve :) to si myslite, ze by ju gynekologovia odporucali len tak pre nic za nic?! :)))

betuskamuska

zaobist sa zaobide, ale je lepsie, ked dieta dostane tie vitaminy, co femibion obsahuje. Pretoze napomahaju spravnemu vyvinu mozgu a su dost podstatne aj preto lebo pomahaju dietatu aby lepsie, ostrejsie po narodeni videlo :) ono sa to ani nezda, ale je velmi prospesny, aj pre maminu aj pre malinke.

simka214

silvinka79

neviem ci si si pozrela ten link, co ti poslala, ale tam sa dozvies vsetko :) ak by si nieco nevedela kludne mi napis, ja som ho brala pri oboch detoch a obe su zdrave a velmi aktivne :)

bodocka022

v com je iny? chcela som Ti to vysvetlit ale neviem ci by si ma spravne pochopila, preto si skus o tom nieco precitat www.femibion.sk a snad to pochopis :)