Femibion 800 - skúsenosti

sestricka?

sestricka nieje lekar
praveze kys. listova sa uziva uz pred pocatim a vhodna je najme do 6. tyzdna tehotenstva ale i cely prvy trimester a potom zasa v poslednom trimestri.
je nutna predovsetkym na prevenciu razstepovych vad neuralnej trubice-CNS a ine.
femibion je fajn hlavne koli aj pridanym kapsuliam kyseliny DHA ktora je tiez nevyhnutna a v nasej strave je jej malo,pokial nejes pravidelne ryby a aj celkove jeho zlozenie sa mi zda ztych pre tehotne navhodnejsie. ja som brala od zaciatku a aj pocas dojcenia

kukučka

Ahojte, potrebovala by som od Vás radu. Neviem čo mám robiť... Som v 3.týždni tehotenstva a chcela by som uživať vitaminy, aj som si ich kúpila Femibion 800, ale dneska mi sestrička možem povedať že vynadala že načo mi to bude, veď som zdravá a to všetko su len chemikálie a do konca 12.týždňa aby som nič nebrala. Čo mám robiť teraz? Viem že by som tie vitamíny potrebovala, ale bez suhlasu gynekologa by som mohla začať s užívanim?

Rady

Ahoj ZuDO,
Je to dobrý vitamínový doplnok pre tehotné ženy na prvé tri mesiace tehotenstva, resp. ak plánuješ tehotenstvo.
Neni nad obyčajnú kyselinu listovú a je aj omnoho lacnejšia.
Femibion 80 stojí cca 13Eur na mesiac.