Femibion 800 - skúsenosti

silvinka79

baby femibion obsahuje kyselinu listovu, tak to nestaci brat obycajnu kyselinu listovu? ci v com je femibion iny?

bodocka022

ved prave to je problem, ze mnohi lekari aj kazu brat vitaminy a kyselinu listovu v tehotenstve ale nevysvetlia buducim mamickam preco je to dobre pre nich a ich babo :)

betuskamuska

je fajn, ze si sem dala zlozenie femibionu 1 aj 2.. ale myslim ze mnohym zenam takto to zlozenie vela nehovori. Buduce mamicky hlavne potrebuju pochopit na co je femibion dobry a preco ho maju vobec pouzivat.. ;)

bodocka022

jasne ze nie je jedno ako budes femibion uzivat :) femibion je oznaceny 1 a 2 hlavne preto aby zeny vedeli ktory sa ma brat ako prvy. A je logicke ze musi mat rozdielne zlozenie, kedze sa jeden pouziva pred tehotenstvom a prve tt. a druhy az neskor. Ale neboj sa, ma take zlozenie latok ktore dietatko v brusku prave potrebuje :-)

Noé Lani

Pre tých nevedia kde je rozdiel:

Zloženie Femibion 400 Kyselina Listová Metafolin + DHA

Kyselina listová 200 µg, L-metylfolát 208 µg (odpovedá 200 µg kyseliny listovej), vitamín B1 1,2 mg, vitamín B2 1,6 mg, vitamín B6 1,9 mg, vitamín B12 3,5 µg, biotín 60 µg, nikotinamid 15 mg, kyselina pantothenová 6 mg, vitamín C 110 mg, vitamín E 13mg, jód 150 µg v 1 tablete, kyselina dokozahexaénová (DHA) 200mg, vitamín E 12mg v 1 kapsule.

Zloženie Femibion 800 Kyselina Listová a Metafolin

Kyselina listová 400 µg, L-metylfolát 416 µg (odpovedá 400 µg kyseliny listovej), vitamín B1 1,2 mg, vitamín B2 1,6 mg, vitamín B6 1,9 mg, vitamín B12 3,5 µg, biotín 60 µg, nikotínamid 15 mg, kyselina pantothenová 6 mg, vitamín C 110 mg, vitamín E 13mg, jód 150 µg v 1 tablete.

betuskamuska

nie su rovnake.. femibion 2 obsahuje to iste co femibion 1 ale plus este aj DHA, to je kyselina ktora je potrebna pre vyvoj mozgu a pre zrakovu ostrost dietata :-)

betuskamuska

na tvojom mieste by som zacala femibion uzivat, obsahuje kyselinu listovu a metalofin, ktore napomahaju spravnemu vyvinu :-) co viem tak mnohym zenam pomohol :-)

steffanie99

Som v 8tt. a gynekologicka mi kazala brat vitaminy, len mi ziadne konkretne neodporucila a chcem nieco naozaj co je dobre, oskusane.. nemienim vyhodit kopec penazi za nieco, co nefunguje.. Co obsahuje femibion ze je taky prospesny? a je naozaj ucinny?