Femibion 800 - skúsenosti

jadina

zaskia, ked dieta nebude mat dostatok vitaminov tak bude nachylnejsie na rozne zdravotne problemy..a po pravde si myslim, ze toto by sme nechceli ziadna z nas aby dietatko malo nejake problemy..ked vitaminy mozu ovplyvnit zdravie k lepsiemu tak preco do toho neist?..je to tak, ze ak uz zena prestane kojit uz potom nie je potrebne uzivanie vitaminov..lebo uz sa k dietatku nemaju ako dostat..potom bude treba riesit co davat dietatu.. ;)

mersia

Eskii tiez som to tak pochopila, dlho som si myslela, ze pomahaju tieto vitaminy, len co sa tyka otehotnenia, ale ked si toto tu vsetko citam, tak mi zacinaju dochadzat veci a vidim suvislosti konecne medzi zlozenim a vsetkym okolo toho :)

Domka24

Ak sa už potom o dieťatko nesnaží alebo niečo také tak nie je potrebné aby napríklad Femibion brala...vitamíny tieto sú dôležité najmä pre dieťatko a keď už nečaká a asi sa nesnaží a ani už nekojí, že tie vitamíny nedáva detskému telíčku, tak ich brať nemusí...ešte kým kojí tak je vhodné ich brať, ale potom už nie to netreba... :)

eskii

...jadina takže mám to chápať tak, že keď už žena kojiť prestane, tak tieto vitamíny brať nemusí áno? Toto som potrebovala vedieť, že ako to je lebo som sa v tom nejako strácala. Že či nejako nemôže byť problém s tým dlhodobým braním. Ale asi podľa toho, čo si mi napísala robím z komára somára a zbytočne panikárim.

zaskia

jadina nevyhnutne? preco si napisala nevyhnutne? celkom nerozumiem co si tym myslela, co sa akoze moze stat, ked dietatko nema dostatok tych vitaminov? co tie vitaminy by mali akoze zabezpecit, lebo v tomto som sa teraz nejako stratila, nemyslela som si, ze by to mohlo byt az take dolezite

jadina

vitaminy ako je tento sa uzivaju pred otehotnenim z dovodu aby telo malo vsetko, co dietatko v skorych tyzdnoch tehotenstva a aj potom potrebuje..pocas tehu sa berie aby neustale to dietatko malo dostatok tych vitaminov a po porode sa berie v pripade, ze mamicka miminko koji..takym sposobom mu cez mliecko tie vitaminy dodava aby ich malo aj po narodeni dostatok, pretoze je to potrebne..alebo by som povedala, ze az nevyhnutne..

eskii

...bábiky viete mi niektorá pomôcť? Martinka, keď píšeš, že či ich plánuje aj naďalej užívať, tak to si mám vysvetliť tak, že je to vhodné? Myslím tým prospešné? Alebo len pre to sa berú, že veď nijako neuškodia alebo?

mersia

Preco sa pytas ci ho ma v plane uzivat dalej? Myslela som, ze tieto vitaminy su urcene len pred otehotnenim, ze pomahaju otehotniet, ze preto sa v podstate maju brat. Preto nerozumiem celkom tvojej otazke, ktoru sa pytas :)

martinka090

silvinka prepac nepochopila som tomu :) ale uz rozumiem, krasne si to napisala. Veru teraz mas o program postarane snad aj na cely zivot. Ale je mile citat ze niekomu sa takto postastilo. Dietatko je velkym darom a najma ked sa on dlho ludia snazia a nedari sa. Vela zdravicka prajem :) mas v plane ho uzivat aj nadalej?

eskii

...anna ako to, že len na prvé tri mesiace tehotenstva? Potom ďalej už vitamíny nie je dôležité užívať? Alebo ako mám tomu rozumieť? Dozvedela som sa o týchto vitamínoch od susedy, ale nebavili sme sa o tom ako je potrebné ich užívať, len spomínala, že ich berie, je v druhom mesiaci. A teraz ma toto celkom zaskočilo. Tie prvé tri mesiace stačí brať? Vytvorí sa za ten čas v tele dostatok vitamínov aby dieťa vedelo fungovať s nimi ešte ďalšieho pol roka?