Femibion 800 - skúsenosti

vcelka

dievčatá ja vás zdravím a idem si k vám po radu, snažíme sa o druhé dieťatko, máme už Táničku, ktorú veľmi milujem a chceli by sme aby mala ešte súrodenca, len tu je problém, keď sme sa bavili, že chceme prvé dieťatko ani sme to neplánovali nejako neriešili, len sme si tak medzi sebou povedali, že keby to prišlo nebolo by to zlé a aj to prišlo a ani neviem ako, no teraz sme sa začali viac snažiť, venovať tomu pozornosť a nedarí sa nám, čítala som o vitamínoch, ale nemám s nimi skúseností tak neviem, či to mám skúsiť :/

mamita1

dlhšie, to ti verím, že to neprišlo hneď len tak, všetko to príde asi postupne, no deti myslím, že sú pre každú jednu z nás číslo jedna a aj vždy budú ja už keď som sa dozvedela, že čakám bábo tak by som mu dala všetko na svete a aj budem dávať, keď sa narodí

zaskia

mamita je to nevyhnutne, mne trosku dlhsie trvalo, kym som si uvedomila, co pre dieta, ktore sa v brusku vyvija, co pren znamenaju vitaminy, ja som ich podcenovala, ale pre dieta maju obrovsky vyznam a vela od nich zavisi ;)

mamita1

v tomto ti musím dať za pravdu ;) najdôležitejšie je to aby deti mali všetko, aby tie vitamíny im pomáhali pri správnom raste pretože to je veľmi dôležité a myslím, že hlavne o zdravie nám maminkám ide :)

jadina

kazda sme presvedcena mozno o niecom inom..ale to nie je dolezite..dolezitejsie je aby nase deti mali vsetko co potrebuju a to uz v brusinku..

mamita1

stále je to tvoj názor, nemusíš na mňa útočiť zato, že si myslím a mám skúsenosť s niečím iným :) ja len píšem o mojej vlastnej skúsenosti, čo beriem a že mi to vyhovuje, čo sa týka ceny, tak to je vec, ktorú absolútne neriešim, pri týchto veciach sa na cenu nepozerám, pretože pre mňa je dôležité to aby som mala dostatok vitamínov :)

BJ 2

ach jaj... no prebudit ludi k poznaniu je tazke mamita. Nevidis dovod, preco ho nebrat? Nevadi ti, ze ti tahaju s kapsy, asi tak 3 vacsie peniaze? Alebo 4. Nez to ma hodnotu? Nevadi ti, ze to tam zamaskovali tak, ze obsahuje len 1/2 metafolinu, a 1/2 syntetickej kyseliny listovej (aby usetrili). Ked som ti jasne ukazal, ze je potencionalne skodliva? Kludne si dalej ber Femibion, ale je to len hnusny biznis. Ani 1 euro by som nedal za tu krabicku, keby mi ju niekto dal, tak skonci v kosi.

mamita1

to je lepšie podľa teba, ja užívam Femibion už pekných pár mesiacov, odkedy sme sa začali snažiť o dieťa a samozrejme aj teraz počas tehotenstva, obsahuje aj Metafolin, čo je aktívna forma folátu, o čom si písal aj ty ;) čiže ja nevidím nejaký dôvod prečo ho nebrať, mne prospieva a podstatné je, že obsahuje všetky potrebné vitamíny
;)

BJ_2

No ja sirim v tomto osvetu, a rozhodne nedoporocujem brat Femibion 800.
Je to kvoli tomuto:
"Naše telo premieňa kyselinu listovú na jednoduchší folát"

Nieje to pravda, plati to len u urcitej casti ludi. U cca 20% (ale to cislo , podla najnovsich studii vyzera ze toto cislo rastie), nedochadza k premene, alebo len vo velmi malej miere, a tak, syntetickou kyselinou listovou si skodia, lebo ostava v krvi nepremenena. Cim viac jej beru, tym viac si skodia.
Docitate sa o tom tu:
www.discount-vitamins-herbs.net

Tento problem sa vola MTHFR mutacia, a nedovoluje premenu z kyseliny listovej na aktivny folat, ktory telo moze vyuzit.
wellnessmama.com

Teda, bud si vysetrite, ci tymto netrpite, ale ovela lepsie je proste brat iba cisty folat (metafolin, alebo Quatrefolic). Namiesto Femibionu je teda lepsie objednat z iherbu multivitamin s b-komplexom Two-Per-Day, a k tomu priamo methylfolate, naprikald 800 mcg. Touto kombinaciou usetrite peniaze a este doplnite poriadne vela veci navyse.

Klarka Sen

Femibion 800-vka je po novom Femibion 1 - ja som si ho objednávala na základe recenzie čo som našla tu: imunita.online je tam aj more skúseností a množstvo informácií, ktoré sa vždy zídu