Femibion 800 - skúsenosti

prieskumnicka

- vcelka - Vitaminy sa oplati uzivat stale, to proste bez debaty, ked sa maju cez nas ako k babatku dostat tak to treba :)

vcelka

to nie, vitamíny sú vhodné aj pri snažení aj počas tehotenstva a dokonca aj po pôrode, len je fakt, že počas týchto období sa mení množstvo, ktoré potrebuješ :)

matitima

pred pár rokmi som tento doplnok užívala lebo som bola tehotná, teraz už niekoľko mesiacov sme sa snažili a výsledok žiadny, už som myslela, že nám to nie je súdené a potom mi môj ženský povedal, že vitamíny sú vhodné aj pri snažení, tak som opäť siahla po ňom a hlásim radostnú správičku :) neviem ja som proste bola v tom, že toto je vhodné len v tehotenstve :)

vcelka

ahojte bábiky, teším sa, že sa o mňa zaujímate, čo je so mnou, musím povedať, že tehotenstvo si užívam, je to krásne obdobie, aj keď miestami som nesvoja, keď neviem čo na seba, keďže sa už guľatím :D ale tak to je to najmenej :) chodím pravidelne na kontroly a všetko v poriadku, rastie drobček ako má, ja sa cítim dobre, takže všetko a la tuti akoby môj muž povedal :)

imka13

To áno, preto som sa pýtala, dúfam, že sa ozve, že dá vedieť ako napreduje ako to ide. Pretože byť tehotná je podľa mňa pre každú ženu ten najviac, najlepší pocit aký v živote môžeme zažiť :) Tá bezhraničná láska k dieťaťu :)

mamita1

imka tak ja dúfam, že ide všetko jak má, že je to dobré, že nie sú nejaké problémy, bolo by fajn keby sme mali všetky bezproblémové aj tehotenstvo, aj otehotnenie, veľmi by som si to priala :)

vcelka

martinka veď áno uvedomujem si to, preto som aj napísala, že to budem brať aj naďalej, kým to bude treba, predsa len keď už konečne došlo na to, tak nech je všetko dobré bez problémov, lebo keby čosi nastalo, tak by som si to vyčítala, ale tak budem myslieť pozitívne aby všetko šlo ako sa hovorí, že po masle :)

imka13

Asi tak. V brušku keď je maličké, tak jedine my mu vieme pomôcť. Dožičiť mu, to čo treba. Tie vitamíny, aj tú kyselinu listovú napríklad, ktorá má veľký vplyv. Ale taktiež aj mnohé iné.
Tak prečo nepomôcť, keď to vieme urobiť?

sissiny

vystihla si to. Tie pocity, ked je zena tehotna to sa podla mna opisat ani neda. Aspon teda ja to neviem, podla mna si to treba zazit. Ten pocit radosti, nekonecnej lasky k malej fazulke. K dietatku, ktore este len rastie. Ktore musime vlastnym telom chranit a dat mu co potrebuje ;)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.