Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Femibion 800 - skúsenosti

martinka090

To by bol nezmysel, keby si ich vysadila, to by nebolo k nicomu dobre, pretoze teraz ich bude to rastuce babatko v brusku potrebovat este viacej ;)

vcelka

aj som si od radosti podskočila :) asi tak ten pocit je nadovšetko, krajší pocit ako nosiť dieťa pod srdcom asi ani nepoznám! čo sa týka tých vitamínov, tak tie užívam stále a aj budem, to nemám v úmysle vysadiť, najmä nie teraz keď sa nám pošťastilo :)

martinka090

vcelka podla mna pre zenu je takato sprava najviac. Vidiet tie dve ciarky to je pocit, ktory sa ani podla mna neda opisat slovami, to pochopia len zeny, ktore si tym prejdu, ktore to zaziju. No hlavne vela zdravia!

eskii

...kľudne môžeš skákať, podľa mňa je to super správa. Už len teraz sa snažiť dať dieťatku všetko, čo potrebuje v brušku. Aby rástlo ako má a najmä aby bolo zdravučké, keď príde medzi vás :)

vcelka

veru, mamina vedela o čom hovorí, keď mi to hovorila - test mi ukázal dve čiarky a ja od radosti by som najradšej skákala!

dobibina

no bolo to pre mna dost narocne...aj muz to so mnou prezival...ale som rada, ze v dnesnej dobe uz mame moznosti...aj co sa tyka vitaminov...ze jestvuje doplnok akym je Femibion, ze obsahuje vitaminy, ktore pomahaju, ktore prospievaju pri snazeni aj v tehotenstve...lebo coraz viac sa mi potvrdzuje, ze s vitaminmi, respektive s ich nedostatkom ma problem vela zien...

mersia

Myslim, ze toto sa nebudeme cudovat ani jedna, ze si to takto prezivala. Ved to je jasne, ze aj tlak na psychiku, ze proste to cakanie robi svoje, ale vidis podstatne je to jak to dopadlo ;)

dobibina

zrejme ano...ale ak ti mam pravdu povedat, ked sme zacali chodit po tych vysetreniach a cakali sme na vysledky...tak som poriadne ani nespala, co som trpla a bala sa ake budu...aky bude vlastne problem ked nam to nejde...nevies si predstavit ako sa mi ulavilo...

mersia

Niekomu tri mesiace, niekomu staci mesiac, ja som myslela dlho, ze vitaminy maju vplyv len pri snazeni sa o dietatko, ze len pri tomto mozu pomoct, no casom som si uvedomila a doslo mi, ze ked zena otehotnie tak ich vyznam je este vacsi!

krastella

super správa, že všetko dopadlo dobre, po troch mesiacoch je to super, že to ani dlho netrvalo, tak zrejme u teba bolo problémom to, že si nemala dosť vitamínov, že tvoje telo nebolo dostatočne pripravené :)