Femibion 800 - skúsenosti

dobibina

dakujem ze si mi napisala aj po dlhsej dobe...cize po dobu kojenia hej?...dakujem no...lebo toto som nevedela a vlastne ma to potom aj nejaky vplyv na mamu alebo je to len cisto vyhoda pre drobca?...

Naty63

dobibina keď vitamíny je treba aj potom...deti ich proste potrebujú...mám kamarátku ktorá teraz tiež zistila, že je tehotná a presne sme sa o tomto bavili...že vitamíny sú základ...deti pre správny rast ich potrebujú to je viac ako jasné a bez toho by nemali byť...lebo predsa kvalita stravy už ani zďaleka nie je taká ako bola kedysi...

mokriska

dobibina ja mam skusenost s femibionom s trojkou po porode a uzivala som ho kym som neprestala kojit :) potom som ho vysadila, lebo uz sa potom nemali ako tie vitaminy dostat k laske nasej :)

prieskumnicka

- vcelka - Vitaminy sa oplati uzivat stale, to proste bez debaty, ked sa maju cez nas ako k babatku dostat tak to treba :)

vcelka

to nie, vitamíny sú vhodné aj pri snažení aj počas tehotenstva a dokonca aj po pôrode, len je fakt, že počas týchto období sa mení množstvo, ktoré potrebuješ :)

matitima

pred pár rokmi som tento doplnok užívala lebo som bola tehotná, teraz už niekoľko mesiacov sme sa snažili a výsledok žiadny, už som myslela, že nám to nie je súdené a potom mi môj ženský povedal, že vitamíny sú vhodné aj pri snažení, tak som opäť siahla po ňom a hlásim radostnú správičku :) neviem ja som proste bola v tom, že toto je vhodné len v tehotenstve :)

vcelka

ahojte bábiky, teším sa, že sa o mňa zaujímate, čo je so mnou, musím povedať, že tehotenstvo si užívam, je to krásne obdobie, aj keď miestami som nesvoja, keď neviem čo na seba, keďže sa už guľatím :D ale tak to je to najmenej :) chodím pravidelne na kontroly a všetko v poriadku, rastie drobček ako má, ja sa cítim dobre, takže všetko a la tuti akoby môj muž povedal :)

imka13

To áno, preto som sa pýtala, dúfam, že sa ozve, že dá vedieť ako napreduje ako to ide. Pretože byť tehotná je podľa mňa pre každú ženu ten najviac, najlepší pocit aký v živote môžeme zažiť :) Tá bezhraničná láska k dieťaťu :)

mamita1

imka tak ja dúfam, že ide všetko jak má, že je to dobré, že nie sú nejaké problémy, bolo by fajn keby sme mali všetky bezproblémové aj tehotenstvo, aj otehotnenie, veľmi by som si to priala :)