Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Femibion 800 - skúsenosti

kixx

nie si sama, co si v zivote niecim takymto musi prejst, povedala by som, ze v dnesnej dobe to mnohe riesime, aj ked samozrejme, ze nie dobrovolne, kupila si si vitaminy, o ktorych som ti pisala? vyskusaj a uvidis :) myslim, ze si zasluzis, keby nechcel tak to nespravi, nenaplanuje to, ber to ako dokaz lasky

vcelka

preberiem to s lekárom, to hej, len som chcela radu aj od vás, ak s tým máte skúsenosť, ak ste si niektorá prešli takýmto niečím ako ja si prechádzam, mám to v pláne, kúpiť si ich, len asi až cez víkend budem mať cestu do mesta, že by som si kúpila, ale tak hádam, už tých pár dní dáko vydržím, už aj predĺžený víkend muž naplánoval, aby sme si oddýchli aspoň na chvíľku, ja neviem či si takého chlapa vlastne aj zaslúžim :/

kixx

vcelka ja by som ti poradila skusit vitaminy, Femibion je fajn, nemas tym co stratit, mozes len ziskat v podstate, vyskusaj to a uvidis sama, to vypnutie urobi aj tebe dobre, ale je pravdou, ze nie vzdy to musi pomoct, ak sa dlho nebude darit tak potom by bolo na mieste aj s lekarom to konzultovat, co dalej, ale najskor by som totok skusila :)

vcelka

vypnúť som sa už snažila a nie len raz, ale už viackrát, ale to nepomohlo, preto som sa pýtala na vitamíny, Tánička prišla neplánovane, ale zato sme mali obaja z toho veľkú radosť a teraz by sme na podobnú radosť boli už traja a nejako to nejde

mamita1

vcelka vitamíny sú fajn, nad tým podľa mňa moc rozmýšľať netreba, skôr treba porozmýšľať, či sa nedá vypnúť na chvíľu oddýchnuť aj to by s vitamínmi mohlo urobiť dobre :)

kixx

rovnaku vec si myslim vitaminy uskodit nemozu mozu aj buducej mamicke, snazilke alebo uz aj babatku len pomoct a to je vec na ktoru by sme nemali zabudat, deti su zazrakom a je treba aby sme sa starali o ich zdravie uz ked ich nosime pod srdieckom :)

imka13

Občas to tak býva, keď nejako to neriešime tak to príde skoro hneď a čím viac chceme tým väčšie problémy môžu nastať, ale tak netreba to vidieť čierno vždy sú nejaké možnosti a začať od vitamínov je podľa mňa ten správny prvý krok :-)

vcelka

dievčatá ja vás zdravím a idem si k vám po radu, snažíme sa o druhé dieťatko, máme už Táničku, ktorú veľmi milujem a chceli by sme aby mala ešte súrodenca, len tu je problém, keď sme sa bavili, že chceme prvé dieťatko ani sme to neplánovali nejako neriešili, len sme si tak medzi sebou povedali, že keby to prišlo nebolo by to zlé a aj to prišlo a ani neviem ako, no teraz sme sa začali viac snažiť, venovať tomu pozornosť a nedarí sa nám, čítala som o vitamínoch, ale nemám s nimi skúseností tak neviem, či to mám skúsiť :/

mamita1

dlhšie, to ti verím, že to neprišlo hneď len tak, všetko to príde asi postupne, no deti myslím, že sú pre každú jednu z nás číslo jedna a aj vždy budú ja už keď som sa dozvedela, že čakám bábo tak by som mu dala všetko na svete a aj budem dávať, keď sa narodí

zaskia

mamita je to nevyhnutne, mne trosku dlhsie trvalo, kym som si uvedomila, co pre dieta, ktore sa v brusku vyvija, co pren znamenaju vitaminy, ja som ich podcenovala, ale pre dieta maju obrovsky vyznam a vela od nich zavisi ;)