Femibion 800 - skúsenosti

eskii

...kľudne môžeš skákať, podľa mňa je to super správa. Už len teraz sa snažiť dať dieťatku všetko, čo potrebuje v brušku. Aby rástlo ako má a najmä aby bolo zdravučké, keď príde medzi vás :)

vcelka

veru, mamina vedela o čom hovorí, keď mi to hovorila - test mi ukázal dve čiarky a ja od radosti by som najradšej skákala!

dobibina

no bolo to pre mna dost narocne...aj muz to so mnou prezival...ale som rada, ze v dnesnej dobe uz mame moznosti...aj co sa tyka vitaminov...ze jestvuje doplnok akym je Femibion, ze obsahuje vitaminy, ktore pomahaju, ktore prospievaju pri snazeni aj v tehotenstve...lebo coraz viac sa mi potvrdzuje, ze s vitaminmi, respektive s ich nedostatkom ma problem vela zien...

mersia

Myslim, ze toto sa nebudeme cudovat ani jedna, ze si to takto prezivala. Ved to je jasne, ze aj tlak na psychiku, ze proste to cakanie robi svoje, ale vidis podstatne je to jak to dopadlo ;)

dobibina

zrejme ano...ale ak ti mam pravdu povedat, ked sme zacali chodit po tych vysetreniach a cakali sme na vysledky...tak som poriadne ani nespala, co som trpla a bala sa ake budu...aky bude vlastne problem ked nam to nejde...nevies si predstavit ako sa mi ulavilo...

mersia

Niekomu tri mesiace, niekomu staci mesiac, ja som myslela dlho, ze vitaminy maju vplyv len pri snazeni sa o dietatko, ze len pri tomto mozu pomoct, no casom som si uvedomila a doslo mi, ze ked zena otehotnie tak ich vyznam je este vacsi!

krastella

super správa, že všetko dopadlo dobre, po troch mesiacoch je to super, že to ani dlho netrvalo, tak zrejme u teba bolo problémom to, že si nemala dosť vitamínov, že tvoje telo nebolo dostatočne pripravené :)

dobibina

tehotenstvo je neopisatelny pocit...pred niekolkymi mesiacmi som mala hlavu v smutku...nevedela som ci vobec niekedy tento pocit zazijem...a dnes je to realita z ktorej sa velmi tesim...dlho sa nam nedarilo...podstupili sme s muzom aj rozne vysetrenia...ale vsetko dopadlo fajn...ziadny zavazny problem...potom mi moj gynekolog odporucil tieto vitaminy...o ktorych aj slavicka pisala...a tri mesiace na to mi menzes zacal meskat...:) myslela som, ze sa od radosti zblaznim!...vitaminy by sme nemali podcenovat ani pri snazeni...nam velmi pomohli...a dufam, ze vdaka nim budeme aj ukazkovo rast... :)

slavicka

tvoja mamina zrejme vie o com hovori, ked ti hento povedala :) robis dobre, ze to tak beries, bude to dobre, ono to pride, len samozrejme je dolezite aby to dietatko uz od prveho dna dostavalo aj v brusku vsetky vitaminy :) vies aka som ja momentalne stastna? rastieme ako mame, uplne si to tehotenstvo uzivam :)

eskii

...tak to treba brať, tak lightovo. Užívať si to snaženie. Nerobiť si z toho zbytočné vrásky a myslieť na to aké to bude, keď sa pošťastí, keď uvidíš dve čiaročky.