AKO SCHUDNÚŤ ?

zuzic

ahojte, ja sa snazim toto dodrziavat a zatial sa mi dari sice mam horsiu vahu ako sade8 ale tiez mam problemovejsie partie stehna a zadok tak sa snazim aj nejake cviky na to pridavat...sade8 neboj sa ono nam to hadam pojde aj zo stehien len tazsie ale pojde:)

fit

tie cviky ti niekto poradil na danne partie alebo len podla seba cvicis? mozno je dolezite, aby si cvicila spravne. skus sa informovat.

fit

sade8, tak ty mas celkom dobru vahu. ja som vlastne schudla z 84kg na 48kg. teraz mam sice 53kg, ale drzim si ich.
mozno ty potrebujes skor nejake cviky, neviem, nie som v tom odbornik, ale skus ist do nejakeho fitcentra a tam ti poradia ako na to

sade8

nie ja mam brucho ok, no ja viem mozno sa ti to bude zdat smiesne, ale mam 160 cm, 52-53 kg, ale mne ide o zadok a stehna, v obvode ho mam 53-54 cm, takze to by som chcela zmenit.

fit

sade8, ja neviem, ci si mala doteraz brusko, myslim väcsie, ale ja ked som s tym zacala, tak hned na brusku som schudla. no ja som zacinala, ked som mala 84kg. ty mas kolko?

fit

ahoj sade8 :), citam, ze stale nic...., co tak byt trpezliva? ved kedy si s tym zacala? nic nejde zo dna na den:)) pokial to budes poctivo dodrziavat, tak uspech pride, neboj:))