AKO SCHUDNÚŤ ?

zuzic

sade, ahoj! ja som cela stastna ale moc to vidiet nie je:) mam obavy ci sa mi nahodou nekazi vaha- mam ju uz hadam sto rokov:) ale zajtra idem na preventivnu tak uvidim ze ma bude vazit ci nebudem sklamana alebo rovno nezinkfartujem ked jej to tam nahodi o desat kil viac:) ona je taka chuda a vzdy ma narazky ze nech uz konecne schudnem...leze mi na nervy:( a ty odkedy toto dodrziavas?

fit

evika,
drzim palce, urcite schudnes, dodrziavaj to poctivo, inak to nema vyznam. musis byt aj trpezliva a nevzdavat to po tyzdni, lebo vela ludi si mysli, ze za tyzden schudnu 10kg a ked to nejde, tak s tym seknu:))

zuzic,
blahozelam k velkemu uspechu, si super, len tak dalej:)) a mimochodom, ako to zvladas po 17.tej??

evika

Milá fit,
obdivujem Tvoju vytrvalosť a to ako perfektne si schudla.
Mám teraz takú váhu ako ty, keď si začínala. Vyskúšam nejesť po 17,00 lebo všetky diety zlyhali a pribrala som všetko naspäť. A už ma to skutočne nebaví. Sú to proste komplexy, pretože si myslím, že nevyzerám najhoršie, no tá nadváha robí svoje. človek si nemôže obliecť, to čo sa mu páči. Po tom čo som si tu čítala Tvoje príspevky som sa rozhodla, že začnem s tým aj ja. Dúfam, že sa mi podarí schudnúť. Vďaka za Tvoje rady.

zuzic

juchuuuuuuuuuu:)))))))))))))))))))))))))uzasne!!! pokial ma znova nezlaka nejake hrozno alebo iny pokusitel tak to moze pokracovat:) no uz musim spat, skoro som vstavala tak pekny vecer zelam!