AKO SCHUDNÚŤ ?

zuzic

pockaj ja si idem zmerat to moje stehienko teda stehnisko skor:) o chvilu napisem. to sa meria v tej najtlstejsej casti ze?

sade8

jasne pozri ked budes moct
ale neni to take hrozne, a obvod stehienka, ja 53-54 - to je moj najvacsi problem - schudnut zo stehienok

zuzic

moje miery: 92, 81, 93....hroza co? ved ja schudnem hadam a potom si kupim tu minisuknu, vlastne ta ma tak motivuje k tomu chudnuiu:) ale to video aj tak radsej pozriem neskor ak nevadi

sade8

zuzic
to video, nemusis pozerat cele, to nie je ziadna zostava alebo co, je to jednoduchy cvik, ale bolia ma stehna pri tom tak asi bude mat nieco do seba
no moje miery 79-67-90

fit

sade8
ja som jedla aj sladkosti, ale nie som na nich "zavisla", nemusim mat kazdy den sladke. väcsinou je to pred menzesom, vtedy mam dost velky prijem. aj dnes som si dala zmrzlinu-3kopceky a studentsku pecat:)), kazdu chvilu to pride....

zuzic

sade8: to si dobra ved ked si zratas tie brusaky tak je ich ozaj dost...ja mavam svalovicu uz len z toho co robim a je toho ovela menej ako ty. vies co to vidoe si teraz pozriet nemozem mam obmedzany internet tak aby mi vydrzal, no 7. si ho pozriem ked mi bude prepadat net. a ze neviem ci si to tu uz uvadzala ale nepovies mi ake mas miery?

sade8

zuzic, no s tymi kolacikmi to si viem predstavit, to sa neda neodolat.
ja robim drepy tak 20 x, potom brusaky 30x, a brusaky take ze sa vytacam na pravu a lavu stranu to 20 x, a este potom jedny brusaky 30x, a na nohy to som tu nasla taku stranku www.youtube.com

zuzic

sade8: keby si vedela ake bolo sladucke:) ale nie uz prestanem robit chutky. ibaze ja jedavam aj nezdravsie sladkosti:( vies jak je to a este cez prazdky: mamina upece kolac tak co odmietnem? ved po prve mi chuti a podruhe ju predsaa neurazim ze odmietnem...a ake cviky to robis? ja take ze zdviham 30x edno stehno potom druhe potom spolu potom 30x brusaky potom 30x drepy a to je asi vsetko ale este sport obcas a vela chodze, ked mam teraz cas sa to da ale ked zacne skola..-
normalne ale zacinam mat vycitky kvoli toku hroznu...mohla som byt skor chudsia keby som ho nezjedla...na mna nezabera ani ked si hovorim: zla cica, uz nezer:))