AKO SCHUDNÚŤ ?

fit

jasne, ze vydrzis!!
aj ja som mala nutkanie sa najest, no neurobila som to a rano som sama sebe podakovala za to, ze som nejedla a ze mam krasne ploche brusko, ze chudnem zo stehien a vobec... chce to len prekonat prve dni a samu seba :))

bambulos

fit ved prave aj mna to obmedzovalo lebo na veceru som si musela stale nieco varit co by som teoreticky mohla zjest, tak posledny mesiac som to nedodrziavala a jedla som co sme mali a samozrejme kilo a pol uz mam nazad, len neviem ci ja vydrzim od piatej nejest

fit

presne to mi stale vadilo, ked niekto rozprava, ze kedy treba jest bielkoviny, kedy sacharidy a pod...., citila som sa ako v pionierskom tabore-kde ini rozhoduju, co kedy a kde a ako...
preto som zvolila najjednoduchsiu cestu ako schudnut
bambulos: jedenie vecer, je len otazka zvyku. staci tyzden a zvyknes si na to

bambulos

ahojte babenky, tak ja mam tiez vysku 168 cm, vaha bola po vianociach 71,5 a tiez som chcela schudnut, skusala som vsetko mozne ale s naslednym jojoefektom, takze diety v ziadnom pripade, urcite ako tu uz bolo spomenute je zmena stravovania, pravidelne jest v mensich davkach a vecer nieco lahke, schudla som na 65 kg a to takto, rano som jedla co som chcela o tri hodiny jogurt alebo acidko, ovocie alebo zeleninu skratka nieco lahsie, obed som mala normalny a vecera lahsia, bielkoviny so zeleninou, ziadne zemiaky ani chlieb ani ryza a knedlik, iba bielkoviny a zelenina, dodrziavala som 3 hodinove intervaly a vela pila, podarilo sa mi zhodit a chcela by som zist az na 60 kg ale to treba pevnu volu a hlavne ja mam problem vecer odolat

fit

Danuska, ja som vyskusala rozne diety, ale nic nepomohlo....pri mojej vyske 163cm som vazila 85 kg-hroza!! teraz vazim 53kg a drzim si to uz 7 rokov. recept je jednoduchy a zarucene schudnes,! po 17.tej hodine uz NIC nejem, pijem iba vodu-nesladenu. do 17.tej jem normalne, kombinujem to, na co mam chut, dam si aj sladkost, aj zmrzlinu, ci zakusok, to ale neznamena, ze sa prezieram, jem normalne, nedodrziavam ziadne casove odstupy, dokonca ani necvicim, co sa tyka pohybu, tak nepouzivam vytah a chodim na prechadzky. prve dni boli tazke, ale po tyzdni som si zvykla a pre mna nejest vecer je tak normalne, ako ked sa rano umyjes, cize to jedlo mi vecer nechyba. skus to a budes prekvapena :)))

snehuliacik2

Ahoj Danuska,mam podobny problem a taktiez vysku a vahu ako ty ,tiez uvazujem nad roznymi dietami ale nemato zmysel ak chces mozme si takto pisat a mozno nam to pojde lepsie

truli-muli

ahoj, diety ti neodporucam, pretoze ked sa vratis k normalnym stravovacim navykom, zvycajne sa dostavi tzv. jojo efekt. Skor by som ti navrhovala, aby si jedla pravidelne 5 x denne po mensich davkach. Nezabudni pit vela vody, najlepsie nesladenej vody. Sladkosti obmedz, najlepsie, ak zjes sladkost do tej 12 hod. Takisto nekombinuj zeleninu a ovocie. Medzi ich konzumaciou si urob aspon 2-3 hodinovy odstup. A nezabudni na pohyb !!! Cvic aspon 15 - 20 min 3 - 4 x do tyzdna, resp. by mozno zo zaciatku postacila rychla chodza (denne) po takych 20 min ... Vela stastia :)