Krcne mandle......vybrali vám ich?

1zenaxy

Ja som si mandle liecila pred cca 14-timi rokmi. Po tretej-štvrtej angine povedali lekari, ze mandle musia ist von. Nesla som. Liecila som si ich salviovym cajom, dlhodobo 3-4 salky denne a zaroven som kloktala propolisovu tinkturou....a mam mandle dodnes.

TICO

CHCEM si vyliečiť svoje krčné mandle, a urobím pre to ČOKOĽVEK, obetujem tomu aj hodiny denne, len ich chcem mať v hrdle DO SMRTI a chcem ich vyliečiť z ( asi ) chornického zápalu. Mám 22 rokov, a o svoje fyzické zdravie sa starám ( celkovo ) skutočne PRÍKLADNE a bez chémie. Poradí mi niekto znalý ?

cmucik

bon, velmi pekne dakujem za odpoved. ja som si uz vybavila lekara na tom orl, nebojim sa, je uzasny a velmi mu doverujem. takze tak a dzte mi palce:)

lucy2784

ahojte,
som 5 den po vybere mandli v celkovej anesteze v GB...zvracala som, no a co, ale nic som nevnimala co robili pocas tej necelej hodinky.. chcem sa len opytat: aj vy ste mali take bolesti hrdla po operacii? a co sanka? mna neskutocne boli a mam ju trosku aj ako keby "zaseknutu".. cvicim, no zatial nic... :( inac som ok, jeden den teplota, no preslo to a je mi fajn.. az na tu bolest ako som vyssie pisala.. ci uz hrdla alebo sanky

bon

karioll, zisti si ako to bolo volakedy a potom mi tu vrav ako som nebola u lekara, volakedy bolo bezne ze detom vyberali len jednu krcnu mandlu, mne ju brali ako 4rocnej, a drtuha mi potom rastla a prestala plnit svoju funkciu tak mi ju vybrali o par rokov neskor....chapes uz???
cmucik, ja som tam bola pred 6rokmi, ale ten lekar je tam este stale. mamina je velmi spokojna s celym ORL, lebo ona pochodila viacero nemocnic na tomto oddeleni ale len tu jej pomohli....., mozno je to len nahoda, neviem, hlavne ze je v poriadku....

cmuckik

bon teda si bola vo fakultnej nie? chapem ze nebudes menovat, aspon mi povedz bolo to uz davno co ti to robili posledny krat?

bon

cmuskik, podla mojho nazoru nikdy nevies dopredu ktory ti poomoze a ktoreho sa mas vyvarovat, zalezi od okolnosti, nikdy nevies ake komplikacie nastanu.meno ti menovat urcite nebudem, len tolko ze ja som bola v nitre v tej nemocnici co je kusok od autobusovej stanice, a bola som tam velmi spokojna, tak ako aj moja mamina.......

cmuckik

bon prosim ta nemozes mi poradit nejakeho lekara- som z nitry a bojim sa po tom co tu hovorite...neviete mi poradit ktory lekar mi pomoze a ktoreho sa mam vyvarovat??

bon

mici tak to si este dobre dopadla, mne ako4rocnej vyberali len jednu krcnu mandlu a skoro ma tam zabili doslova a do pismena......, nejako sa im to vysmiklo ci co, a ja som sa skoro zadusla a vykrvacala..., chyba lekara, takze ked som isla na druhykrat dat si vybrat druhu krcnu mandlu tak mamina nechcela o narkoze ani pocut, a vyberali mi ju v nitre, a uplne zlaty doktor tam bol, a aj ta co mu pomhala co mi drzala hlavu, vobec to nebolelo, len potom to bolo bolestive a neprijemne kedzde som musela vypluvat sliny este asi 5 hodin, ale prezila som......, po 3 tyzdnoch sa mi to zahojilo, a potom som dosltala este silny zapal hrdla zhruba na 2 tyzdne, ale potom to bolo uz ok......