Krcne mandle......vybrali vám ich?

Princesska

No a narkoza je bezplatna sa tu niekto pýtal, v dnesnej dobe sa uz clovek moze sam rozhodnut a to je dobre, konecne sa k ludom pristupuje ako sa ma s uctou a jedna nemocnica tu v KE robi vyhradne iba v narkoze ak chce niekto lokalku odmietnu

Princesska

bon - zavisi aj od citlivosti konkretneho cloveka, ja som islana vybratie s tým, že pojdem iba lokalne no stacilo mi, ze pri kontrole mi nadvihli mandle a mne prislo tak nevolno s dusenim, ze som si to rozmyslela, nevedela som si predstavit, ze by ma nadvihovalo skoro hodinu, babe co jej vyberali bola z toho hotova niesli ju k oknu, lebo to nevedela predýchat, tak som sa rozhodla, ze sa dam uspa a nelutujem, aspon mi neostala ziadna trauma a o nadvihovanie fakt nestojim ani o ten masaker okolo toho

bon

fakt sa u nas na Slovensku robi vzberanie krcnych mandli bezne na narkozu??? no ja ked som bola, tak tam bola jedna pani, a ta spravila taky cirkus, pretoze jej narkozu nechceli dovolit, a ona vraj to ma dohodnute s primarom, lenze ten mal dovolenku, tak mu potom volala a tak, neviem ako to dopadlo, lebo som uz isla domov potom.....tak neviem ci je to az take bezne, a podla mna bratie mandli vobec nie je drasticke,clovek nic neciti, a za par minut je potom.....,
zuzic neboj, ja som mala mandlu taku velku, ze mi prerastala uz do druhej strany, takze neboj, zvladnu aj tie tvoje

ewelina34

PEKNY DEN..MOJA DCERKA JE 5DEN PO OPERACII..CHUDINKA VELMI JU TO BOLI..NEVIE ANI ROZPRAVAT ANI JEST..ALE JENA DOSPELA PANI BOLA V POHO UZ NA 2DEN..TAK NEVIEM..VELMI JU LUTUJEM..VYBERANIE MADNLI SA UZ ROBI BEZNE NA NARKOZU..JE TO LEPSIE,LEBO URCITE TO ROBIA DRASTICKY..VELA ZDARU TYM KTORYM TO BUDU ROBIT..

zuzic

Tams, ok daj vediet ako to dopadlo:) ja mam zase take maxi mandle ze si myslim ze im ani ten najvecsi noz nepostaci:) tak zelam ti minimalnu bolest, ked sa o nej tak hrozostrasne hovori:)

lucy2784

majka
ja som bola pod uplnou narkozou a ani sa ma nepytali, ci chcem alebo nie... ale kedze nezijem na SVK tak neviem ako to tam chodi... ale v zahranici je to narkoza... a vyberali mi ich laserom, co myslim robia aj na SVK
tak drzim palce :))

Tams

Zuzic vďaka, dám potom vedieť ako mi to dopadlo ;) len ja mám také mini mandle, že mamka mi hovorí, že to mi ani zašívať nebudú musieť.. tak dúfam že to v mojom prípade prebehne fakt veľmi rýchlo a s minimálnou bolesťou..

majka__

inak ak nahodou pojdem v buducnosti vyberat mandle, mozem povedat lekarovi, ze chcem narkozu? ako mozno sa vam to zda smiesne, ale ja mam normalne panicky strach z operacii a najma pri tych, kedy viem, co mi robi. bola som na operacii s kolenom a tiez mi umrtvil len to operovane miesto. no bol to hrozny pocit pre mna. i ked mnoho ludi hovori, ze to nic neni. ale strach je strach a u mna to plati dvojnasobne...

lucy2784

ahojte,
som 3 tyzdne po vybrati krcnych mandli..prvy tyzden som prezila v bolestiach, teplotach, no to si snad asi vytrpiet musi kazdy... :( ako ste tu pisali o hlase mne sa trosku zmenil...nie velmi, ale je tam ta zmena. Bohuzial, zrejme mi to takto ostane.. :( no co uz, vydata som a manzel a aj moje okolie si uz zvyklo. Trosku mam problem aj vyslovolat slova, v ktorych je pismeno R, ale to len ked vela a rychlo rozpravam :) ale inac sa to da... :D
co sa zdravia tyka, zo zaciatku som hovorila, ze by som uz na takuto operaciu nikdy nesla, ale teraz vam mozem povedat, ze sa to urcite oplati.. nemam problemy so zaludkom, ziaden zapach, ale hlavne ziadna angina = tomuto vsetkemu boli na pricine moje mandle. Takze ja urcite nelutujem!