Sjogrenov syndrom

Jana_SS

RNG, no to by sme potrebovali, aby si prisiel na Slovensko, lebo takto, to kolko tbl vitaminu C treba na 2-3 gramy? No dost.

Jana_SS

Inak ten pazerak mam v poriadku, ziadny spatny chod ani nic v neporiadku:-)) Asi by som si mala dat zmerat, alebo ako sa to robi, zaludocnej kyseliny, kedze zaludok ma furt pobolieva.

RNG

Najlepsia obrana je utok.
A treba sa v prvom rade branit neskodnymi prirodnymi potravinami a potravinovymi doplnkami, vsetkymi moznymi, nez clovek siahne na skodlive synteticke chemikalie.
Zialbohu lekari o prirodnych prostriedkoch vedia pramalo, lebo sa to v skolach neuci..
Mnohi z nioch ale napriek nevedomosti z tohoto pola s kludom o tom "odborne" rozprava a posudzuje.
Nuz ta arogancia pochadza zo skol, kde ucia lekara, ze je akosi vyssie postavena osoba, ako ostatni smrtelnici.

Jana_SS

Asi mas pravdu, len nechapem, preco to aj tak neliecia. No ked Ti diagnostikuju SjS, musim sa zacat liecit, lebo to su desne stavy, co prezivas.

RNG

Inac kazdemu radim brat selen, zinok jod, probiotika vitaminy C,D,E.
Co sa tyka sedimentacie, ked zoberies 2-3 gramy vitaminu C, tak uvidis, ako ti poklesne!!!
D dostanes aj s inymi materialmi potrebnymi pre telo napr z rybacieho oleja.Tiez riedi krv a zlepsuje cirkulaciu.
A ostatne menovane sa podielaju na tisicoch roznych procesov a doplnene posilnia vseobecne telo aj co sa tyka boja proti chorobam, aj regeneracie.

RNG

jana s, ja neverim ze sa nedaju veci regenerovat, pokial je v tele co len jedna zdrava bunka schopna delenia sa.
A ked je antimalariikum a antimikrobialna synteticka latka na tuto chorobun ucinna, nevidim preco by podobne prirodne latky nemali byt rovnako alebo aj lepsie ucinne.

Jana_SS

RNG, no ja som citala niekde taky clanok, ze Collostrum znizuje sedimentaciu krvi, ktora je pri SjS dost vysoka a Plaquenilom (antimalarikum) by mala klesnut.
Vies preco na to asi davaju antimalarika? Lebo tieto moje stavy unavy, malatnosti a slabosti mi pripominaju stavy malarie, ake som videla vo filmoch. A reumatolog to lieci asi preto, ze mnohe baby pritom bolia aj klby, to je ako vedlajsi priznak SjS. Hlavne priznaky su ale napadnute exokrinne (teda vonkajsie) zlazy v tele a tento "destrukcny" proces treba niecim radikalnym zastavit, tie poskodene zlazy uz asi nic neobnovi.

RNG

Inac spominane studia s collostrom(silny zdroj imunoglobulinov a antimikrobialneho lactoferrinu) robili s davkami okolo 10 gramov denne, takze sa nedajte nahovorit na 500 mg tabletky 2 denne. To nestaci!
A obsah kollostroveho prasku musi byt zaruceny na minimum 20% imunoglobulinov, V tom sa robi hromada podvodov, zialbohu.
Toto tiez potvrdzuje, ze nie potlacanie imunity ale zvysovanie imunoglobulinov v tele pracuje na tieto "autoimunne" a nie potlacanie ich glukokortikoidmi.

Jana_SS

Ahojte holky. Ako sa mate? Ja po nejakych vysetreniach zacinam teda liecbu s Plaquenil, dam Vam vediet, ako to ide...

RNG

V dobrych probiotickych zmesiach maju v obsahu aj prebiotika. Ja vzdy radim brat probiotika na noc s jablkom
Testy na boreliozu su zialbohu nepresne, lebo zistuju len borelioznu bakteriu, boreliozne mykoplazmy im povacsine uniknu, preto sa choroba casto aj po niekolkych rokoch "vrati" tj znova prepukne z nezniceneho zbytku parazitov v bunkach.