Priberanie pocas brania antikoncepcie

best trance girl

Vedlajsie ucinky HAK su u kazdeho ine. Ja mam napr. Lyndinette. Plet sa mi zlepsila, len prsia mi prsia, co som celkom prijala. A nevsimla som si, ze by som nejak pribrala. A navyse, HAK nevytvara tuk, ale zadrziava bodu a ta sa hromadi v rovnakych oblastiach ako tuk.

magduska

ahojte..brala som Harmonet a bola som velmi spokojna, ziadne kg navyse, plet krasa..ale pred 3 mes mi lekar oznamil ze sa uz nevyraba a tak som dostala Lyndinette20, ale 1,5 kg a plet hroza (14r pubiska nic) za ten cas .. najviac to vidiet na prsiach, a ked mate uz predtym trojky ... :( a vraj je to uplne rovnake zlozenie. takze od dnes yadine. som zvedava.. mam ho len na skusku 2 mes. podla toho co si tu citam, tesiiiiim sa :)))

BIBIKA

ja som za 4 roky brania HAK pribrala 20 kil !!!!!! a to som nezmenila ani stravu a nemam ani menej pohybu, dokonca viac...najprv som 2 roky brala Novynette a potom 2 roky Lidynette, kašlite na to je to fakt bordel, teraz som vysadila pred 3 mesiacmi a tých kíl sa neviem zbaviť...

kay

Ahojte,
ja beriem 1,5 roka Jeanine, sice sa citim po nej vyborne ale presne - priberam; za ten rok a pol som pribrala 8 kg, pricom 10 rokov predtym som mala stale tu istu hmotnost...
Chcem prejst na Yadine. Mate niektora skusenost s prechodom zo Jeanine na Yadine?

pigi

Ja som brala zo začiatku yeanine, ktorú mi spôsoboval veľké žalúdočné ťažkosti a bolesti, potom som brala vyše roka mercilon,ktorý bol v pohode. Teraz už vyše roka beriem yadine, ktorý vraj nemá nežiadúce účinky, nepriberá sa z neho, nezaťažuje organizmus, som s ním naozaj spokojná! Ale každému sadne aj tak niečo iné.......