Priberanie pocas brania antikoncepcie

Nikollete

Prosím ..ja by som sa chcela poradiť , z ktoréj antikoncepcie sa dá pribrať a ak by aj taká existovala aby škodila čo najmenej organizmu :)

ninulka

ahojte baby,chcm sa opitat ako sa bere antikoncepcia tri-regol???akurat ju mam a zacnem ju brat ale neviem kedy mam prestat a kedy zacat lebo je tam pauza...poradte mi prosim=´((

Karina

chapem vsetko, co si napisala, tiez som chcela byt pekna a mat krasnu, cistu plet ako ostatne dievcata... holt to je ten blby teenagersky vek, v ktorom su priority trosku posunute... potom je to uz velky natlak na psychiku dievcat, ktore tu plet nemaju dokonalu, az skoncia s antikoncepciou...

co sa tyka problemov s vysadenim, uz som ich pisala v teme "Po vysadeni HAK", precitaj si poslednych par prispevkov... stretlo sa nas tam zopar dievcat, co vysadzalo antikoncepciu, urcite to stoji za tych par minut casu, kym si to preletis...

lenka331

tak ja viem ze neni to najlepsie riesenie a keby bolo ine tak skusim to ale mne proste nic nepomahalo ja uz som bola zufala ja proste tiez som sa chcela pacit a mat peknu plet ako ostatny ja viem ze ma HAK aj ine nasledky na organizmus ale ja uz som nevedela ako to mam riesit tolko penaz som vrazila do vselijakych pripravkov ze to bola skoda pretoze mi to vebec nepomahalo....aj som pila caj na akne ale po case mi z neho bolo zle tak som sa rozhodla a aj moja mama ma chapala a dovolila mi tie tabletky...urcite ich nebudem brat dlho kym sa mi nezhoji plet tak ich neprestanem uzivat aj ked mi mama niekedy hovori aby som ich vysadila lebo som pribrala ale potom poviem aby som ich teda douzivala a uvidi sa...ja neviem ake ty mas problemy urcite to tu nechces pisat a druhych zatazovat ale ked budes chciet tak mi mozes napisat na e-mail lenusqa.dca@azet.sk alebo na pokec na nik lenusqa.dca...

Karina

lenka zazila som to, ja som antikoncepciu dostala prave aj kvoli tomu, ze som mala problematicku plet... a popravde - keby som spatne mohla, tak tie tabletky neberiem za ziadnych okolnosti... odkedy som ich vysadila, tak mam problemov skutocne az az... dufam, ze teba obidu ked tu svoju oblubenu antikoncepciu raz vysadis

lenka331

Prečo si mslíš, že Hak je kravina na akné?Asi si to nezažila keď také veci tu píšes nevieš asi aké to je keď niekto má taký problém tak radšej to nepíš ak nevieš:DDAle je to tvoj názor ale ja si aj tak myslím toto aj keď som z nich pribrala ale som spokojná ak s tým, že sa mi pleť zlepšila.

Karina

zobrala by som licenciu kazdemu doktorovi, ktory predpise HAK na taku kravinu, ako je akne... holt provizia je provizia...

lenka331

Ahojte,ja berem hak koli pleti pretoze som mala problemy s akne a nemohla som sa uz na seba pozerat tak som sa rozhodla zacat brat ankikoncepciu.Gynekolog mi predpisal Gestodette brala som ju tri mesiace a pribrala som 4-6kg.Stazovala som sa lekarovi a ten mi pedpisal Dinane-35.Berem ju asi tak tri tyzdene a mama ma si stale mysli ze priberam pri tom mi lekar povedal, ze z tejto by som nemala priberat.Nechcem stale priberat a ani nechcem ju vysadit pretoze sa mi plet zlepsila a bojim sa toho, ze keby som ju vysadila by sa mi akne vratilo ale zaroven nechcem priberat.Poradili by ste mi ako sa mam stravovat aby som nadalej nepriberala a este k tomu aby som radsej schudla?Dakujem

Fitka020

Ešte dodám, že nemusí vám konkrétna HAK dobre sadnúť a preto vás môžu sprevádzať vedľajšie účinky užívania, ako napr. priberanie. Na každého vplýva HAK inak.