Priberanie pocas brania antikoncepcie

lila535

ja chcem strasne pribrat...ked zacnem brat antikoncepciu..podari sa mito??? ale cem pribrat vsade nie len na bruchu..vsade...ruky nohy hrudnik vsade..poradite mi????

tany

Z HAK YADINE nebriberies- je to najnovsia HAK na trhu a tato ma prave tuto vyhodu-obsahuje latky ktore zabranuju zadrziavaniu vody v tele...A mam to overene sama na sebe!

jatyon

z kazdej antikoncepcie hormonalnej sa pribera.
ak sa "nahodou" trafi ta spravna tabletka, ktora sa Ti presne hodi, je tu moznost, ze nepriberies.

Nikola0704

Niektoré druhy antikoncepcie (hlavne tie staršie) obsahujú istú zložku (neviem teraz prestne ako sa volá), ktorá spôsobí to, že sa v tebe zadržiava voda a tým priberáš. Ako čas napreduje a s ním aj vývoj HAK, táto zložka je čím ďalej menšia (možno sa eliminujej/eliminovala celkom) a tým pádom nové HAK už nespôsobujú nežiadané priberanie, práve naopak, so zmenou HAK môžeme dosiahnúť zníženie váhy (ako aj v mojom prípade). Opýtaj sa svojej gyn., či by ti vedela predpísať HAK s nižším (alebo žiadnym obsahom) tejto zložky.
Skúsim pohľadať, kde som o tom čítala a napíšem ti, ako sa táto zložka volá. Ak by to niekto vedel, nech napíše.