Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

Lucinkaaaaaa

zjuzjika:
Ja mam 175cm a 55kg,takze si myslim,ze byt stihla je nadherne.Fakt lutujem vsetky tie zakompelxovane buchty,co doma revu,ze si nemaju co obliect a pritom jedia balicek chipsov.Su to obycajne chudery,ktore si nevedia rady so sebadisciplinou a svojim telom.Ja keby som mala 60kg tak sa nenavidim a nie 70kg,to by som fakt chodila po kanaloch.Podla mna by mali vseky tucne dievcata vyviest na nejaky ostrov,kde by chudli a prisli by stihle.Zbytocne na kupaliskach pretrcaju svoje sadlo a kazdemu je z toho zle.

AlexFizz

Hanbimsa, ja nemam 50 kg a tiez poznam zufalstvo a tuzbu ich mat. Drzim si hmotnost, aj ked priberiem, snazim sa pekne zase upravit zivotny styl,proste sa aktivne drzat v medziach. Treba sa proste snazit, zmenit navyky, nic ine nepomoze :(. Chce to cas a trenovat tie nove navyky, ale postupne budu prinasat vysledky. Co uz, niektore z nas sa musia naozaj snazit, aby si hmotnost udrzali (my mame aj prejedanie a priberanie napr. v rodine).

Inak odporucam ti jednu knizku, neviem, ci sa este da zohnat, ale skus:

librarius.cz

Nejde o dietu, ale o zmenu zivotneho stylu. najlepsia kniha na upravu hmotnosti!

maika

no nemyslím si ,že si až taká tučná ,na svoju výšku aj ked radšej byť silnejšia ako sucha anorexička ,mala som sama také problémy a to som ani nedržala dietu ,bola som 48 kg sucharka a nemohla som stoho výjsť ,začni troch viac jesť ovocia a zeleninky,hadam nechceš biť na psychoške

zjuzjika

lucinkaaaaaaa ano myslis ze je to take fantasticke mat 48kg. ja som mala dokonca 45.5 kg lebo mi lekarka dod.bala zaludok a creva silnymi antibiotikami a polroka som normalne nejedla...to znamema ze dajme tomu som aj tyzden a pol vkuse nemohla do seba nic dostat kedze mi zo vsetkeho bolo zle a ked uz som zacala normalne jest tak zase som sa nemohla dostat na posratych 50kg... takze nemyslis i ze je to take skvele..a hlavne ked aj gate su mi velke a to je najjvacsi problem...takze ziadna sranda, pretoze som vyzerala ako kostra a uz aj moj chalan si robil srandu ci nemam anorexiu a ritom sa napchavam..

Lucinkaaaaaa

zjuzjika: radsej 48 kg a nech si o Tebe myslia,ze si anorekticka ako 70 kg a budu sa Ti smiat,ze si prasa.
Ako fakt baby 70 kg je podla mna hnus,ved to ked sa vyzlecie,tak musi vyzerat hrozne.Ani sa necudujem,ze sa hanbi,ked ma zadok ako kufor a previsajuce sadlate brucho.Ved ked okolo takej baby v plavkach prejde pekne vypracovana opalena baba s 55 kg,tak to pri nej 70kg baby vyzeraju ako obludy.

aja05

PODLA MNA BY SI TU NEMALA NARIEKAT AKO MALE DECKO, ALE NIECO S TYM ROBIT !!! KED TU BUDES VYSEDAVAT A NARIEKAT URCITE NESCHUDNES... PRED ROKOM AJ POL SOM MALA 95KG PRI VYSKE 175CM A DNES MAM 64KG TAKZE VIEM O COM HOVORIM A URCITE SOM NESCHUDLA TYM ZE SOM TU NARIEKALA NA FORE A RIESILA AKE BABY SA CHALANOM PACIA... JA SOM SA SKORO NIKDY NIKOMU NEPACILA A TERAZ SI MA VSIMAJU AJ TAKI CHALANI CO BY SOM SI NIKDY NEPOMYSLELA ZE BY SOM SA IM MOHLA PACIT ! JE TO SUPER POCIT A SOM AJ SEBAVEDOMEJSIA... :) VELA SOM SA TOHO NAUCILA A HLAVNE BY SOM NIC NEVYMENILA ZA SPORT A ZDRAVU STRAVU, AJ KED NIEKTORI SI UZ MYSLIA ZE MI RIADNE PRESKAKUJE, ALE JE TO MOJA VEC A MOJE ZDRAVIE, NEHLADUJEM, NETRAPIM SA ... TAKZE AK SA UVEDOMIS TAK TI MOZEM AJ PORADIT...

zjuzjika

hanbimsa a myslis si z eje to take uzasne byt chuda? to je velky omyl..az take skvele to nie je...ja mam 167/48 a miery 88/63/88 a ver tomu ze v obchode si kupujem len velkost XS, je to najmensia velkost a dokonca su mi tieto veci niekedy aj velke...takze zianda sranda..ked aj ini sa ta pytaju ci namas anorexiu....haha, strasna haluz...no.... mam kamaratku, co ma 180/100 a takisto mi povedala, ze ha ty to mas lahke si chuda a aj chalana si najdes...no zaujimve, ze sex mala skor ako ja....ze?tak sa nelutuj stale a rob s tym nieco.....

jajka001_

jasne ze mas pravdu. pekne baby to maju lahsie. ale nie az tak ako si myslis.
a napriklad poznam kopec bab co maju o 10kg viac ako ja a vyzeraju super, lebo sa vedia dobre obliect, namalovat a podobne.
a kolko je anorekticiek, co sa nenavidia, rovnako ako sa teraz nenavidis ty.
chapem ze sa obcas citis zufalo ked sa snazis a snazis nevidis tie vysledky. ale ver mi ze pridu. a musis to brat tak ze toto je taka faza zivota, a potom pride dalsia, nova. snazis sa zit zdravo a to sa prejavi, naozaj.