Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

zjuzjika

vikinka nakupujem v exisporte, gete, new yorkeri, avsak new yorker nie je moj styl takze si tam nic nevyberem a skusala som si xs nohavice a boli mi este velke...takez neivem .... a naozaj sa stane sem tam z enajdem nieco na mna, takradsej kupim.... lebo ja len xs...alebo cislo 34-36....

vikinkaa

neviem, mne sa dost zda , ze ked niekdo napise ze tucni ludia by mali chodit po kanaloch, tak tym ich osočuje a poriadne..ale ze by ich mali zavriet na ostrov az kym neschudnu.mozno lucka mala dobry zamer, že chcela ukazat ako je jej teraz fajn ako stihlej ale neukazala to dobrym sposobom.

poliewoocka

Baby myslim, ze to chapete zo zleho konca..Lucinkaaa nepisala, ze odsudzuje tucne baby a ani sa im nevysmieva, neposudzuje, ale je jej zle z tych, ktore su lenive, len sa prezieraju, zavidia ostatnym, su plne komplexov a hnevu-take, aka bola ona predtym, nez sa rozhodla zmenit svoj zivot. Nema vyznam sa tu hadat. Tie, co nie ste so sebou spokojne, vypnite net a chodte si trebars zabehat:)

jajka001_

lucinka ak si si nevsimla, to dievca na sebe maka, len ma depku ze to nejde tak rychlo dole ako by si predstavovala. ziadne take ze len sedi a lutuje sa.

vikinkaa

to vazne ?a v akych obchodov nakupujes?ja mam skusenost ze new yorker , teranova,,hm a dievcenske obchody su skorej orientovane na s-ka a m-ka.a pred rokom som mala vacsie prsia a bluzku na maturitu som zhanala asi mesiac v kuse čo som nic nezapala:(

nikuška1

lucinkaaaaaa tak potom prečo ich odsudzuješ, keď si bola taká istá,hm? trochu si sama protirečíš,nezdá sa ti? veď ty najlepšie vieš, ako sa asi cítia, tak ťa nechápem...

zjuzjika

vikinkaa a je zaujimvae ze ja si len velmi tazko na seba kupim veci a to som z tych chudych, praveze velakrat vsade vidim aj v vypredajoch len cislo 40 a vyssie....

Lucinkaaaaaa

nikuška1: Mala som 67kg.Bolo to pred 4rokmi.Bola som tucna ako prasa.Tiez som doma plakala,nenavidela sa a ked mi chudsia kamoska povedala,ze si za to mozem sama nenavidela som ju.Dnes viem,ze vsetci mali pravdu.Mohla som si za to sama.Bola som leniva,tucna,zakomplexovana buchta,ktora sa prezierala.
A nie som ziadna pubertacka s blond vlasmi,vymalovanym ksichtom a vyzyvavym oblecenim.
Mam 25.

vikinkaa

bohuzial je to tak ze stihle dievcata si lahsie vyberu oblecenie..v mensich velkostiach je v nasich obchodoch viac tovaru, je to ista diskriminacia:(ked som mala o desat kg viac tazko som si zhanala veci.

Lucinkaaaaaa

Nehovorim o babach,ktore maju nejaky zdravotny problem a nemozu schdunut.Ale o tyh lenivych buchtach co sedia doma pri telke a napchavaju sa chipsami.Potom idu nakupovat a je im trapne,ze pridu do obchodu a nemaju ich velkost.