Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

nikuška1

lucinkaaaaa si trápna...si myslíš, že keď má niekto 70 kg tak sa nemôže pekne obliecť? A mala si viac? hej? koľko? o 1 kg? či o 2? A že nie si namyslená? no sorry, ale toto, čo tu teraz robíš, je čo? sa tu chváliš jak keby neviem čo si bola... koľko máš vlastne rokov?

Lucinkaaaaaa

Nie som sebecka,nikomu nezavidim.Ale taketo lutovanie mi ide na nervy.Ja som mala tiez niekedy vac kil a schudla som.A citim sa ovela lepsie.Mozem si obliect co len chcem,nehanbim sa ist na kupalisko,chodit v kratkych suknickach a kratasoch.Nie som sebavedoma ako niektore vymalovane blondiny.Ale jednoducho som hrda an seba,ze si viem povedat nie a makat na svojej postave.
Som rada,ze ked pridem do obchodu tak si mozem vybrat z 30 druhov a nie ako 70kg baby z 5.Ak vobec tam take velkosti maju.

123321

ano luci v tomto s tebou suhlasim ale je vela takych co maju z toho obrovske komplexy a chcu schudnut, cvicia no maju geneticky dane ze to nejake kilecko stale maju na sebe a tie by som skor podporovala ako im nadavala. Pozri som uz starsia a zatial si udrzujem pri 170 cm - 52 kg a robim vsetko pre to nech mi to zostane lebo viem ze casom vek pribuda a bohuzial nam zenam aj tie neziaduce kilecka...Ale odporucam vsetkym vela sa hybat to je velky zaklad

vikinkaa

lucinka hanbi sa..aj ja som stihla (171cm a 54kg)a za to nepisem dievcatam, ktoré nie sú že sú kopa sadla a maju chodit po kanaloch.ved kazdy sme nejaky! mozes mat vypracovanu postavu, ale podla tvojich prispevkov asi v hlavicke nic nemas.baby, kt mate nejake to kilecko na vyse je to cas na zmenu:)papajte zdravo,najdite si sport ktory vas bavi, stale nieco robte aby vasim hlavnym zaujomom nebolo jedlo.raz za cas chodte kadernicke a kozmeticke a starajte sa o seba:)verte ze o pol roka vas pohlad do zrkadla velmi potesi:)drzim palce aj ja som to dokazala:)

Lucinkaaaaaa

123321 : Kto moze tym buchtam za to,ze su tucne?Nikto ich nenuti jest chipsy,cokoladu a hranolky.Ja nemam od prirodu stihlu postavu,ale makam na sebe.Cvicim aerobci,vo fitku,plava,lyzujem,hram tenis,koculujem a nejem ziadne sladkosti a vyprazane somariny.
Mne je jedno nech vyzera kto ako chce,ale nech nereve,ze je niektora tucna ked je akoby uz nikdy jedlo nevidela.
Jedna kamoska co ma 95kg mi povedala ach Tebe je super,ze takto vyzeras.A co jej brani mat 60kg?Vlastna lenivost a prezieranie a ked som jej to uprimne povedala tak sa na mna nahnevala.Ale preco je taka tucna?Lebo ideme niekam vonku a ona si da vyprazany syr,dvojitu porciu hranoliek,kecup a tatarsku a ja zjem zeleninove rizoto.
Fakt mi ide na nervy ked niekto nadava na svoju postavu,ktoru am z lenivosti a nic preto nerobi.

poliewoocka

Presne tak..nie je nic horsie ako sebalutost! Ak to babu netrapi a je stastna a paci sa sama sebe, prosim, jej vec. Ale ak zacne nariekat a hnevat sa na cely svet, ze je jej viac, ako by bolo pekne a zdrave, toto nechapem. Vraj slaba vola? Vyhovarat sa na "volu" je slabosstvo..A ze: "Nemam cas cvicit"..ISTEZE. Neverim tymto reciam. 30 minut denne sa musi najst!! A na jedlo sa casu najde habadej..

123321

lucinkaaaa neda mi nepridat prispevok : Zlata moja prajem ti aby si nemala nejaku chorobu co ti zabrani mat tych tvojich krasnych 50 kilecok :)) myslis si ze toto tym dievcatam prida ked ich budes takto zhadzovat? Hambi sa

zjuzjika

lucinkaaa, tak ja som vzdy mala tych 49-50kg... a som s nimi spokojna a takisto ak som sa dostala na viac ako 52tak uz to dalej ane neslo...ajja som mala spoluzaicku 100kg a stazovala sa aka je tucna a bla bla a pritom dosla domov a nazrala sa 5tanierov gulasu a slaniny aeste to ukoncila cokoladami...takychto ludi ja nemem preco lutovat, pretoze si z ato mozu sami.... ich chyba, len nech mi to pootm nikto neplace, ked pre svoje telo a zdravie nic nerobi