Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

whee_ee

moje miery predtym boli 92/75/a cez zadok 105:D... teraz mam 88/67/96.. ale z pasa uz toho moc dole nepojde, lebo uz tam tuk nebadam nejako, ale ta ritka:D:D... ale aj zo stehien slo kopu dole.. no ..hned je to lepsi pocit:)))

hanbimsa

Ja nejem po piatej,ani vyprazane ani velke porcie.Moj problem su len sladkosti.Ale uz 2tyzdne som nezjedla ziadnu sladkost.
A tie miery su hrozne,fakt ako jedna velka velryba.

whee_ee

hanbimsa, lebo som videla fotky z dovolenky a uz som na seba neobliekla v obchode rifle, ktore som predtym bez problemov:P a hanbila som sa sama pred sebou... mala som 75kil pri vyske 173cm.. teraz mam pomaly 62.. a planujem tak 58.. a potom sa uvidi.. ale uz som pomerne spokojna, len zadok robi problemy:)) ale steppero to isti

bara017

u mna je zaklad pohyb, najprv som zacala mierne aerobikom vo fitku 3x do tyzdna, tam som schudla prve centimetre ale potom som si povedala ze dost vyhodene peniaze uz mi to nestaci a zacala som sportovat sama a teraz si uz bez sportu neviem svoj den predstavit, jedine sobotu vtedy si davam pauzu:) a poviem ti ze moja postava sa tak formuje ze vsetci su z toho paf..a stravu som nejak neupravila, len som prestala jest po piatej a odvtedy isli hlavne kila dole.. je to len o zvyku, po dvoch tyzdnoch uz ani nebudes vediet, ze nejes po piatej:)

jajka001_

naco sa obzeras v zrkadle? len skumas co sa ti nepaci. mala som o 10 kg viac po porode a ano, vadilo mi ze sa nezmestim do pôvodnych siat ale inak som sa citila celkom fajn, a vedela som ze schudnem - verila som tomu. a chudla som dost pomaly - 5 kg za 5 mesiacov a tych zvysnych 5 mi trvalo asi rok. ale vobec som sa tym nestresovala ani som nedrzala drasticke diety. prestan vecer jest - to pomohlo mne. a samozrejme, primerane porcie. vsimla som si ze zrazu jedavam na ranajky 3 chleby hoci predtym som jedavala jeden. a pohybu som tiez mala dost , pri malom.
takze ty cvicis aj sa spravne stravujes, tak sa vysledky urcite dostavia, len bud trpezliva - rychlo chudnut nie je zdrave. cim pomalsie schudnes, tym to bude trvalejsie. telo si musi postupne zvykat na zmenu vahy.

bara017

ahoj ja mam tiez 169 cm a donedavna som este mala aj tych 70 kg asi, fakt hroza:) ani som si to neuvedomovala, lebo nikto mi nehovoril ze som daka pri tele alebo co.. len potom ked som sa videla na fotkach z dovolenky, tak som si povedala dost.. stravujem sa zdravo ale jedla som vela hlavne sladkosti..a s jedlom sa to proste nema prehanat ani keby si jedla iba ovocie a zeleninu.. teraz mam o 5 kil menej ale hlavne som presla z velkosti 40 na 36, tuk sa zmenil na svaly, preto ti radim neorientuj sa na vahu ale na miery:)

sweet_lolitta

Ja som za to, ze nechcem to (najlepsie nikdy) dotiahnut tak daleko, ze sa pozabudnem a zrazu budem mat nadvahu 20 kil (o porode a tehotenstve nehovorim, to je o inom, no tiez chcem zostat stihla a zdrava). Ja aj teraz, ked citim, ze priberiem kilo, zintenzivnim cvicenia a ide to raz dva dolu a citim sa skvele. Tot dobuducna.