Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

whee_ee

hanbimsa, sakra, vobec ti tu nepisu same 50 kilove, bud zle citas, alebo mas potrebu si vkuse mliet svoju pravdu, kazdy ti tu chcel pomoct... tak ale ked nemas zaujem, tak sa dalej nenavid a pekne sa dalej snaz, a drzim ti palce, nech ti to ide... ale vobec v tom nie si sama, su baby s ovela viac kilami a nevesaju hlavu a s radostou sa kil zbavuju, si uvedom ze najprv treba dat dokopy metabolizmus, az potom zacnes spalovat..ale asi je zbytocne ti nieco vraviet, lebo neviem, ci to precitas, tak papapapa a drz sa.

sweet_lolitta

Ja si myslim, ze vnutro je dolezite, to urcite ano, ale aj vyzor je fajn udrziavat, lebo to vlastne odzrkadluje vnutro. Ak sa citim zle, vidiet to na mojom vonkajsku. Cize treba na sebe pracovat.

hanbimsa

Fuj neznasam svoje sadlo,tucne stehna,brucho.Kazda jedna baba je krajsia ako ja a kazda co tu pisete to neviete pcohopit,lebo mate 50 kg.Keby som mala 50 aj ja by som hovorila,ze ach baby nie je doelzite ako vyzerate ale vnutro atd.

whee_ee

alzbee, presne:)).. ja som napr. uz aj celkom rada, ze mam prirodzene trochu vacsi zadok, ale momentalne nie som spokojna, az ked ho poriadne vytvarujem:D:D

whee_ee

alex, presne viem, co myslis:)) take to spravne rozlozenie a zenske tvary... to su podla mna tiez najkrajsie postavy:D

AlexFizz

Ahoj:) Ja som sa sialene citila zle na strednej este, pred niekolkymi rokmi..ale postupne som zacala aktivnejsie zit a vaha sla sama dolu a citim sa lepsie. Ide skor o to, ze napr. mne ta moja stredoskolska vaha nebola prirodzena. Poznam ale take krasne baby, ktore su - ani neviem, ako ich nazvat, lebo ich nevnimam ako velke ani tucne, su proste krv a mlieko, ziadne prutiky a su take nadherne, ze ked ich vidim, poviem si, ze tak toto sa neda dosiahnut dietami ani nicim. A popravde, som opticky stihlejsia ako ony, ale tak krasne v sukni a satach nevyzeram!

whee_ee

zaklad je sebavedomie a mat rada samu seba:P viem ake je to tazke, presla som si tym... ale ked som nabrala oprimizmus a tie kilka sli dole, to bolo radosti:)))

zuzic

hanbimsa: ja po kanaloch chodit nemienim i ked som dost pri tele, uvedom si ze podcenovanie nic nevyriesi. su aj ovela vacsie baby ako ty a ake su sebavedome
jaja_jaja: ale ja som nejedla preto ze by som bola sprosta, bola som v nemocnici a moc som to jedlo nemusela :D
alzbee: aj ja som videla baby co su ovela viac jak ja s fakt sexi chalanmi a vobec im to nevadilo. takze mozno mam este nadej ze aj na mna nejaky caka...