90 dnova dieta od 25.5.2009

atam

ja ona:no,tak to je fakt sila,ty si vlastne skoro uplne vylucila skroby:zemiaky,ryza....a ten den si zamenila za zeleninu....hm,ja by som to urcite nezvladla...aj teraz pacham prehresky,tak neviem,neviem....
ale fakt,nebojis sa,ze ked s dietou prestanes,tak sa vaha vrati na povodne cisla...alebo sa mienis takto stravovat cely zbytok zivota???alebo len potrebujes do urciteho datumu rychlo zhodit dake to kilecko???
dufam,ze moje otazky ti nevadia ,skor naopak,obdivujem ludi s pevnou volou...vsak LABU???

ja_ona

jeeem meso aj ryzu aj zemiaky vzdy v nedelu bo cez tyzden chodim domov o 16 a to uz nebudem tak neskoro obedovat :)

chudnucagirl

Tak to mas riadne drasticku dietu,takymto spsoobom zhodis aj 30 kg,ale len aby si potom nezacala jest normalne a nepribrala vsetko naspat.
Nic v zlom,ale stravovat sa takymto systemom,ked nejes skoro nic len ovocie a zeleninu,tak to dlho nevydrzis.
Nejes ani ziadne maso,ryzu,zemiaky.Zvlastne a riadne drasticke.

ja_ona

1.den- Bielkoviny
r: jablko
o: 2 vajicka na mekko +krajec chleba
v: 1 vajicko
2.den- Zelenina
r: jablko
o: uhorka, kalerab, karfiol- šalat
v: uhorka
3.den- Sacharidy
r: jablko
o: cestoviny/ pizza
v: kolacik
4.den- Ovocie
r: jablko
o: jablko, broskyna, melon, hruska
v: hruska

to je vsetko co jem, ked som hladna tak si nieco dam, napr vecer ked ma na nieco chut nenormalnu tak si dam cukrik :)

ja_ona

baby alebo zeny .... ja mam 90 dnovu ale neriadim sa ziadnou knihou to ma len tak napadlo ze budem drzat niaku dietu ci pomoze .... a nasla som si na googli 90 dnovu tak horsa donej :)) napisem vam zachvilku teraz nemam moc casu ale nezabudnem na vas nebojte sa

atam

ja ona:no aj ja by som chcela vediet ten jedalnicek...som myslela,ze mas 90 dnovku tak,ako mi ostatne...tak sem sa s radami,rada ich uvitam...

labu77

Mohla by som ta o niečo poprosit? Napíš mi tvoj jedálniček na štyri dni. Ja to potom porovnám so svojím a možno prídem na, čo robím zle, že tá moja váha nejde a nejde dole