Liek na posilnenie imunity

dadusdus

Vierocka áno, kedysi keď som neposilňovala imunitu, čo neni tak dávno, tak napríklad ja som mala problém aj von vybehnúť bez toho aby som na druhý deň nepokašliavala alebo niečo. Lebo to stačí, že je človek horšie oblečený a hneď sa čosi nalepí, ale teraz keď napríklad poobede chodím si zabehnúť, tak nechodím ani nejako naobliekaná a som zdravá :)

adikee

Zziara, to že je to dobré pre tvoju hlavu je to tiež fajn, pretože hlava vie veľa ovplyvniť a má vplyv z časti aj na náš zdravotný stav

vierocka514

Zziara to je fajn, lenže si myslím, že aj to, že chodíš behávať, potrebuješ, respektíve asi robíš niečo pre to aby si mohla, aby si sa udržala v takej forma, kondícii a pod. Nie??

zziara

mamita áno, napríklad ja musím povedať, že mne fajn padlo to, že som začala chodiť behávať, že či je zima, či je leto, akékoľvek počasie, tak proste obujem tenisky a idem, je to fajn aj pre moje telo, ale aj pre moju hlavu :)

mat_ka

Rebekah s týmto liekom, o ktorom si písala mám aj ja vlastnú skúsenosť. Je fajn. Len pri ňom je podstatné pravidelné užívanie, dennodenné aby telo malo dostatok enzýmov stále a aby sa vyliečilo ;)

mamita1

vybehnúť von to pomôže telu, ale nepomôže to keď je imunita na tom nejako zle, že už je slabá, vtedy toto absolútne nemá nejaký efekt, že by to výrazne pomohlo zlepšiť zdravotný stav :)

mjanik

akupunktúra-buď použiť priamo akupunktúru na imunitu,alebo posilniť pľúca,alebo,krv,......a najlacnejšie pre teba bude, každý deň si vybehnú do pola,parku....spom na 20-30 min.

rebekah10

nemyslel imunoglukoan? inak ak ti mozem poradit z valstnej skusenoti, tak urcite vyskusaj skor wobenzym, men pomohol velmi

veronikagregus

wobenzym urcite, na oslabenu im unitu top! ja som skusala asi vsetko mkozne, aj od imunologa aj nejake prirodne veci, a nic, stale som mavala anginy, chripky, nadchy, des... az mi svagrina odporucila vysklusat wobenzym, a maximalny ucinok, super...