Liek na posilnenie imunity

norikka

Amoremioo najlepsie je uzivat celorocne aspon ja to tak robim lebo to mam istotu, ze budem zdrava, ze ma budu problemy obchadzat, nemam rada ked musim celit nadche, kaslu a tymto problemom. Pre niekoho je to normalne, bezne, ale pre mna nie. Pretoze velakrat ked mam kasel mam pocit, ze sa raz udusim a to je taky pocit sklucenosti :(

Amoremioo

Starate sa o svoju imunitu cely rok?? Lebo ja som sa tomu venovala len ked som problemy mala a teraz neviem co robit. Ci mam sa venovat aj prevencii a pozerat krok pred ci to neni treba :O

zuzula28

Addia normálne je to, že treba užívať viac tabliet aby prišli výsledky. Ja tiež v začiatkoch som užívala trikrát denne po sedem tabletiek. Ale na také bežné udržiavanie imunity v dobrom stave stačí po tri tabletky trikrát denne.

addia

S probiotikami som mala skúsenosť asi len raz potom som ich už nekupovala, skôr som sa snažila upraviť stravu, keď som antibiotiká užívala. Ale na imunitu ako takú je dobrý Wobenzym, ten užívam aj dnes, ale už v menšom množstve ako na začiatku. Keď som ho začala brať tak viac tabletiek som užívala za deň, ale malo to svoj zmysel.

mat_ka

Bestt trochu nerozumiem, čo týmto si chcel povedať :D
Tomáš probiotiká nie sú potrebné, ak máme výživnú a plnohodnotnú stravu. Jedine pri užívaní antibiotík viem, že sú fajn, aby sa skôr žalúdok spamätal po nich. Ale to je akurát tak všetko.

tomas==

Ahoj, na posilnenie imunity určite odporúčam nejaké kvalitné probitiká - to ti celkovo zlepší trávenie, imunitný systém, zažívanie a budeš sa cítiť omnoho lepšie. Ďalej je tiež dobré užívať každý deň vitmín C (min. 1000mg), vitamín D a ešte zinok. Môžeš prihodiť aj nejaké aminokyseliny. Ja viem, je toho veľa, ale ja toto vždy objednávam cez intenet z nejakej lekárne a ešte ušetrím aj cez stránku www.kodino.com vždy niečo. Tak veľa zdravia prejem!! :)