Liek na posilnenie imunity

magdi_na

Ak dobre čítam tak mám pocit, že ešte aj dnes si mnohí ľudia mýlia pojmy s dojmami a tým mám na mysli, že si myslia, že podpora a liečba imunity je to isté. A pritom to má od seba na míle ďaleko a najmä je potrebné pri oboch problémoch zakročiť inak ;) predsa len imunitu človek nedokáže vyliečiť pomocou nejakých doplnkov, ktoré sú určené na podporu imunity

katy30

na posilnenie imunity kazdy rok uzivam hlivu je to prirodny sposob, ide o vitaminovy sposob hlivy ustricovej s echinaceou a rakytníkom imunit z lekarne alebo internetového obchodu, trojmesacne uzivanie nevychadza draho a este dlho su citit ucinky

ZuzanaPP

Neskúšali ste Immune Akut,cmúľacích tabliet? Ja mám s nimi veĺmi dobrú skúsenosť? Osvedčili sa najmä na akútnu podporu imunity a počas rekonvalescencie.

RNG

Indonal napriek tvrdeniu nezvysuje viralnu imunitu, ale podstatne zmensuje moznost vytvarania nefunkcnych a rakovinnych tkaniv.
Na posilnenie viralnej imunity pripojim prispevok z herpesu, ktory sa ale tyka viacmenej vsetkych virusovych nakaz v tele
Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym, vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti, depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej sliznice, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar, bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych zhruba podla ucinnosti
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym), l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a chaparal(larrea tridentata)

Kedze uz vyhladavac pracuje, prosim, pouzivajte ho!.

Flama

Dakujem, chcem sa este spytat ci to ma brat aj moj partner /kedze on bol a je mojim jedinym sexualnym partnerom/...moze skutocnost, ze on sa nebude nijak liecit, zhorsit moj zdravotny stav, cize ked aj u mna nastane nejake zlepsenie, onedlho sa to vrati spat?

alz-bee

Ked ale ma HPV, tak v tom pripade lekar podla mna myslel ten Indonal, lebo ten je vyslovene urceny na uzivanie, ked je clovek infikovany HPV. treba ho ale brat 3 mesiace, denne 2tabletky...Jedno balenie obsahuje 30tabletiek.