Liek na posilnenie imunity

dadusdus

Mat_ka keď sú takéto problémy, aj celkovo problémy s imunitou, tak je dobré ísť k doktorovi, vyhnúť sa mu nemá zmysel, pretože on vie zistiť kde je problém ako ho vyriešiť prípadne aj ako mu do budúcna predchádzať.
Kedysi som aj ja robila všetko preto aby som k doktorovi nešla, ale neni to dobrý životný plán :D

mat_ka

Erika o tom, že by bol aj o posilňovaní imunity to som ešte nepočula, ale počula som, že sa berie pri alergiách, aj pri atopickom ekzéme, ale na imunitu nie. Myslím, že na to je vhodné niečo iné, ale tak to by bolo dobré aby si sa s lekárom poradila, že čo by ti bolo na imunitu vhodné, keď máš aj takéto zdravotné problémy ;)

Erika45

Dobrý deň, ja beriem jeden doplnok kvôli atopickému ekzému, volá sa Stopalerg a je aj na posilnenie imunity. Je prírodný, bez vedľajších účinkov, skúste skombinovať s ďalšími prostriedkami

zuzula28

eliona to jo, teraz napríklad u mňa v tabletkovníku, jak volám krabičku, kde mám tabletky naordinované, nachystané na užívanie na celý týždeň, tak Wobenzym mi tam nemôže chýbať, šak chrípka je už tak rozšírená, známa mi spomínala, že u nás už aj jednu školu zavreli, čo chrípkové prázdniny majú, čo kopa detí chýba

addia

Eliona, ale vieš že prečo to je, keby sme sa venovali svojmu telu roky, že vlastne dlhodobo tak by sme potom nemuseli niečo takéto riešiť, baviť sa o týchto veciach ;) Je to všetko preto lebo sme niekedy to svoje zdravie zanedbali

Eliona

Dadusdus, vedela by som ti o tomto toľko toho porozprávať. Myslím, že niečím takýmto sme si aspoň raz prešli všetci, aj keď to neni príjemná bilancia, ale hlavne, že som z toho venku :)