Liek na posilnenie imunity

Marosko-n

Liek na posilnenie imunity je aj živočišna B12, skusenosť spred 30 dní. Deti boli 4 roky hyperaktívne a mali psychické poruchy,
Po nasadení živočišnej B12 sa do týždňa ukľudnili a prestali mať psychické poruchy.
Všetky deti sú podvyživené B12-kou, aj seniori .
Senior 90 ročný po prehľiadke zdravotnej Hraničná hodnota B12 a anemia , po dalšie 3 roky ten istý výsledok, ale lekár ani raz mu nepredpísal živočišnú B12 -ku, len tabletky.
V 94 ročný umrel na zlyhanie orgánov pre nedostatok živočišnej B12.
Toto máme záznamy toto neni klamstvo ale čistá pravda.
Aj živočíšna B12 posporuje imunitu. Nestači len GGW vodu piť na imunitu, treba doplňať aj živočišnu B12.

andyska

pohyb je fajn o tom potom ale povedala by som že nevie liečiť a práve tá liečba je pri oslabenej imunite to podstatné bez liekov to mnohokrát ozaj nejde :)

Marosko-n

Xcz -odpoveď
cena u nás pri priamom odbere v výroby je 1L za 1€ na mesiac to je na jednu osobu na mesiac - 30 dní cca 45l = 45€. Výsledok je okamžitý. Telo naštartuje ozdravné procesy.

Marosko-n

Vyrába sa len na Slovensku, podľa choroby sa dá naprogramovať. Už 17 rokov sa testuje na chorých aj zdravých.Vždy s úspechom.Mali by ju piť všetky deti a neboli by choré.Ťažko sa vyrába a na Slovensku je málo prameňov ako základná surovina. Objednať sa dá u nás.

dievocka

dnes už to viem, ale keď moje problémy začali to som ani netušila ako zakročiť čo robiť, aby bolo dobre, no som rada, že už to mám za sebou a že sa cítim dobre a nemusím sa už ničím takýmto trápiť ;)

matka010

Plátať sa neoplatí. Imunitu treba liečiť a posilňovať, nie len nejako to zakamuflovať aby jej oslabenie sa nejako na vonok neprejavovalo, to nie je správna cesta :)