Liek na posilnenie imunity

spilba

V účinku medzi liekom a doplnkom je rozdiel.

Doplnok ako som sa dozvedela je určený len na podporu, ak je imunita fajn tak len aby ju v takej fajn formu udržal. Ale liek môže vyliečiť imunitu, keď je na tom zle a to doplnok nedokáže.

zsonicka

takže v účinku je rozdiel?...to som chcela vedieť lebo celkom sa v týchto veciach orientovať neviem...že čo je viac treba a hlavne prečo...preto som rada keď sa nájde takto niekto kto by mi otvoril oči a pomohol...

Kubo11

andyska - Wobenzym by jej lekár pri HPV asi nepredpísal. A píše že začínal na "i". Isoprinosine sa pri takýchto infekciách často predpisuje.

andyska

kubo celkom s tebou nesúhlasím, podľa mňa je ten enzýmový liek o ktorom som ja písala fajn, pretože pomáha vyriešiť problém, ktorý človeka trápi a taktiež chráni telo aby sa opäť vrátil ;)

andyska

prepáč, že ti píšem až dnes, nie vitamíny nemajú silu v tomto smere, to už sú dôležité lieky, ako som písala už aj predtým sú veľmi dôležité tie lieky ak sa chce človek dostať z problému definitívne

andyska

moja skusenost je taka, ze su potrebne lieky, ak sa ma imunita dostat do takeho stavu aby bola schopna sa branit pred roznymi problemami, to znamena, ze je fajn zacat liecbu Wobenzymom, mne ten pomohol, len sa u mna zacali taketo problemy objavovat, ale je potrebne samozrejme pravidelne uzivanie, ak clovek sa chce z toho dostat ;)