Liek na posilnenie imunity

zuzula28

Addia normálne je to, že treba užívať viac tabliet aby prišli výsledky. Ja tiež v začiatkoch som užívala trikrát denne po sedem tabletiek. Ale na také bežné udržiavanie imunity v dobrom stave stačí po tri tabletky trikrát denne.

addia

S probiotikami som mala skúsenosť asi len raz potom som ich už nekupovala, skôr som sa snažila upraviť stravu, keď som antibiotiká užívala. Ale na imunitu ako takú je dobrý Wobenzym, ten užívam aj dnes, ale už v menšom množstve ako na začiatku. Keď som ho začala brať tak viac tabletiek som užívala za deň, ale malo to svoj zmysel.

mat_ka

Bestt trochu nerozumiem, čo týmto si chcel povedať :D
Tomáš probiotiká nie sú potrebné, ak máme výživnú a plnohodnotnú stravu. Jedine pri užívaní antibiotík viem, že sú fajn, aby sa skôr žalúdok spamätal po nich. Ale to je akurát tak všetko.

tomas==

Ahoj, na posilnenie imunity určite odporúčam nejaké kvalitné probitiká - to ti celkovo zlepší trávenie, imunitný systém, zažívanie a budeš sa cítiť omnoho lepšie. Ďalej je tiež dobré užívať každý deň vitmín C (min. 1000mg), vitamín D a ešte zinok. Môžeš prihodiť aj nejaké aminokyseliny. Ja viem, je toho veľa, ale ja toto vždy objednávam cez intenet z nejakej lekárne a ešte ušetrím aj cez stránku www.kodino.com vždy niečo. Tak veľa zdravia prejem!! :)

Eliona

Katka toto je to podstatné, že sa cítiš lepšie, aj ja sa cítim dobre, keď som fit, zdravá, že nemusím v tejto situácii riešiť ešte aj vlastné nejaké zdravotné problémy :))

klaudusinka

- adikee no toto bol asi taký zlom, čo ona potrebovala, lebo keby sa to nebolo stalo, tak by asi pokračovala v tom tempe a myslím, že keby tak pokračovala tak by to mohlo ešte horšie dopadnúť -