Liek na posilnenie imunity

Dan_ia

Haha tak ja na toto napriklad vobec nie som, to by som nedala, som si vedoma, ze vela veci je v hlave a asi aj toto, ale to je na mna proste hard a ludia co to robia su pre mna blazni :D
Ale tak to je moj subjektivny nazor :) Mne na imunitu uz roky pomaha wobenzym, takze ja sa spolieham nan a neriesim nejake taketo veci :) Aj ked je podla mna z istej miery velmi podstatny aj pobyt na cerstvom vzduchu ;)

fantomka

emilius To si trafil, otuzovanie je teraz riadne velky trend, ale teda nie kazdemu to sedi. Ja sa o to tiez sice snazim, ale len v sprche a keby od toho zavisela moja imunita, tak by to bolo cele zle :D

Emilius

Existuje množstvo nejakych komplexných vitamínov na posilnenie imunity, treba si len vybrať... ja konkrétne ppužívam toto www.joalis.sk a hlvne cez zimu alebo jeseň. Ale dobre je aj nejake prirodzene posilnovanie ako Cčkom alebo teraz je dosť trendy otužovanie :)

vierocka514

Klaudusinka mne nemusíš o tom písať, viem aké to je neraz som si to zažila. Len už je to nejakú dobu, čo užívam Wobenzym a tieto problémy sa mi našťastie vyhýbajú. Len človek na prevenciu častokrát nemyslí keď sme v poriadku, zdraví, lebo si myslíme že je to normálne a bude to tak stále.

klaudusinka

- vierocka zápal močových ciest je odporný pocit, nepríjemný problém, nikdy som si nemyslela, že budem ešte aj obmedzovaná ísť na wc, no pri tomto zápale som sa mu chcela oblúkom vyhnúť a podľa mňa je najlepšia cesta pri tomto prevencia! lebo už keď to dostaneme už dostať sa z toho je na dlhé lakte, takže prevencia je lepšia, strážiť imunitu si musíme najlepšie ako vieme -

norikka

Elis ked mam pocit, ze niektorym take pokusy aj robia dobre, sice neviem na co, ked zdraviu neprospievaju, ale tak kazdy mame inu skusenost. Ale ja mozem s tvojou suhlasit.

vierocka514

Addia hej no daktorí ľudia to tak vnímajú, ale mne to príde trochu ako nezmysel niečo také, ale tak každý sme nejaký. Každý si myslíme dačo iné.
Ono treba to preliečiť keď sa taký problém objaví to bez debaty.

Eliona

Každý to vníma úplne inak, no podľa mňa zápal dozaista neprospieva telu, nerobí to dobrotu. Lebo to len viacej telo oslabuje a potom je ešte náchylnejšie na mnohé problémy. Zápalu sa treba postaviť. Najlepšie je nasadiť antibiotiká a k tomu enzýmy, to je cesta ako sa zápalu zgabať úplne.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.