Liek na posilnenie imunity

veronikagregus

wobenzym urcite, na oslabenu im unitu top! ja som skusala asi vsetko mkozne, aj od imunologa aj nejake prirodne veci, a nic, stale som mavala anginy, chripky, nadchy, des... az mi svagrina odporucila vysklusat wobenzym, a maximalny ucinok, super...

spilba

V účinku medzi liekom a doplnkom je rozdiel.

Doplnok ako som sa dozvedela je určený len na podporu, ak je imunita fajn tak len aby ju v takej fajn formu udržal. Ale liek môže vyliečiť imunitu, keď je na tom zle a to doplnok nedokáže.

zsonicka

takže v účinku je rozdiel?...to som chcela vedieť lebo celkom sa v týchto veciach orientovať neviem...že čo je viac treba a hlavne prečo...preto som rada keď sa nájde takto niekto kto by mi otvoril oči a pomohol...

Kubo11

andyska - Wobenzym by jej lekár pri HPV asi nepredpísal. A píše že začínal na "i". Isoprinosine sa pri takýchto infekciách často predpisuje.

andyska

kubo celkom s tebou nesúhlasím, podľa mňa je ten enzýmový liek o ktorom som ja písala fajn, pretože pomáha vyriešiť problém, ktorý človeka trápi a taktiež chráni telo aby sa opäť vrátil ;)

andyska

prepáč, že ti píšem až dnes, nie vitamíny nemajú silu v tomto smere, to už sú dôležité lieky, ako som písala už aj predtým sú veľmi dôležité tie lieky ak sa chce človek dostať z problému definitívne