Liek na posilnenie imunity

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

dievocka

taktiež som si v istom období neuvedomovala aké je dôležité imunitu liečiť liekmi, ktoré sú na to priamo určené. Snažila som sa to kadejako plátať a k ničomu to neviedlo, nemali by sme veru skúšať a zbytočne pokúšať zdravie. Mne sa vyplatilo užívanie Wobenzymu, enzýmy pomohli mojej imunite :)

matka010

Neviem celkom o čom tu píšete, každý máte svoju pravdu, aj keď podľa mňa je veľmi dôležité to, čo ozaj pomáha, čo môže človeka vyslobodiť z problému, ktorý nazývame oslabená imunita. Potlačiť tie prejavie vie bárčo, ale reálne imunitu vyliečiť, preliečiť len málo čo! ;)

fezoj78

Ak máte záujem o alternatívnu medicínu,kde Vám špičkový odborník nie len vysvetlí,čo to ta oslabená imunita je a prečo vzniká ale Vám aj vysvetlí ako ju riešiť,aby ta imunita už nebola oslabená,tak mi napíšte na môj email,jogo78@centrum.sk Ubezpečujem vás,že pri tejto liečbe sa nepouživajú žiadne antibiotiká a lieky ktoré Vám viac uškodia ako pomôžu.

Marosko-n

Škoda, že ani 17 ročné testovanie na ľuďoch s vynikajúcimi výsledkami , Slováci neveria GGW-BLV liečivej vode. Dajú radšej kopu prachov za rôzne doplnky a lieky a pohrdajú Božou liečivou vodou.
Takto budete stále hľadať niečo čom Vám pomôže dočasu, ale GGW liečivá voda Vás vylieči natrvalo !
Túto H2O stvoril Boh - Stvoriteľ všetkého aj Vás. H20 je základom všetkého života na Zemi a myslíte si , že BOH Vám chce zle ??
Ste na veľkom omyle . Len jeho základ života H20 je najdôležitejší v pozemskom živote aj pre nás.
H20 je znečistená všetkým možným, prechádza cez rôzne anomálie v Zemi, v továrňach, doma,kyslý dážď, atď.,Preto ju treba technický upravovať aby nadobudla tú najjednoduchšiu Božiu formu a stala sa liečivou GGW -BlV vodou.
Bohu treba dôverovať !!!

basatop

Kazdy sme evidentne presvedceny o niecom inom, tiez som odmietala lieky, pol roka, kym sa moj zdravotny stav este viac nezhorsil vtedy som si povedala, ze tak ich vyskusam. Nebola som z toho nadsena, ale isla som do toho. Teraz keby opat som na tom tak ako som bola tak nebudem ani len vahat a hned zacnem uzivat lieky, ktore riesia prave ten problem kde vznika ;)

Marosko-n

To je pravda, všeličo pomáha na imunitu.
GGW liečivá voda núti telo, aby si telo upravovalo svoje prostredie a tak aby si vytváralo vlastnú imunitu. V tom spočíva jej liečivosť.
Niektorý aj 15 rokov neboli u lekára a sú na chlad odolnejší .

julin

enzymy, enzymy a este raz enzymy. Ja som brala konkretne wobenzym a nastastie sa mi imunita naozaj zlepsila. nebyvam tak casto chora ako kedysi.