Liek na posilnenie imunity

Eliona

Katka toto je to podstatné, že sa cítiš lepšie, aj ja sa cítim dobre, keď som fit, zdravá, že nemusím v tejto situácii riešiť ešte aj vlastné nejaké zdravotné problémy :))

klaudusinka

- adikee no toto bol asi taký zlom, čo ona potrebovala, lebo keby sa to nebolo stalo, tak by asi pokračovala v tom tempe a myslím, že keby tak pokračovala tak by to mohlo ešte horšie dopadnúť -

adikee

Klaudusinka je pravda, že nie každá to dokáže ale mali by sme občas sa sústrediť len na seba. Mám kamošku ktorá furt aj keď mala nádchu tak išla do práce, furt chodila cvičiť, nechcela si dať povedať aby si oddýchla aby to nesilila. Až kým ju to neskolilo tak, že musela ísť do nemocnice a tam si ju nechali. Až vtedy jej došlo, že mala robiť niečo iné pre seba, že mala inak sa zachovať.

klaudusinka

- na vedľajšiu koľaj? to nie každá z nás dokáže, ani možno netreba to úplne dať na vedľajšiu koľaj, len si určiť priority, čo je pre nás podstatné :) -

addia

Gaba aj ja ho beriem, ale keď chceme aby sa imunita zlepšila, tak je dobré brať ho dlhodobo nielen pár týždňov, ale kľudne aj mesiace, alebo aj roky, jak to beriem ja :D

Dan_ia

Najhorsie je na tom, ze imunita sa neoslabi len tak za chvilku. Ale to nejaky cas trva kym sa nam zdravie dostane do bodu mrazu a chybou je, ze mi to neregistrujeme az kym ozaj nie je velmi zle.
Myslim, ze by sme mali vo vacsej miere starat sa o seba, o to ako sa citime a dat veci ako praca, nakupovanie a taketo veci na vedlajsiu kolaj.

klaudusinka

- SnoopDogg to je tvoj názor, len ak ho nemáš vyskúšané, tak podľa mňa nie je na mieste to hodnotiť :) -