Liek na posilnenie imunity

Gaspura

Zuzi nie je liek ako liek. Antibiotiká sú jedna vec. Ale lieky, enzýmy, to je vec druhá. Čo sa týka antibiotík tak tie ani ja moc nemusím pokiaľ fakt nie sú potrebné. Zbytočne ich užívať nie je najvhodnejšie ani pre to telo. Ale enzýmy sú prospešné aj ako liečba a aj ako prevencia, čo je rozdiel ;)

zuzi74

Praveze uzivanie syntetickych antibiotik ti poskodzuje imunitu, takze u mna tie obavy z liekov su. Ja som skor za prirodnu medicinu aj ked to liecenie trva dlhsie, ale za to telo sa ti odvdaci. Liekmi som vyriesila vzdy chorobu len akutne, ale imunite to nikdy nepomohlo.

dievocka

tým, čo som napísala, že som vyskúšala všetko možné som mala na mysli, že kadečo od výmyslu sveta, asi si ma celkom nepochopila. Môj názor je taký, že ľudia by nemali mať nejaké obavy z liekov, pretože mnohokrát lieky sú jediné, ktoré môžu pomôcť, ktoré môžu posunúť to zdravie k lepšiemu ;)

Marosko-n

Všetci postihnutí HPV by mali piť le GGW-BLV liečivu vodu.
HPV výrus pri styku s GGW-BLV vodou začína hynuť okamžite. Problém je tú vodu tam do postihnutej časti dostať, potom vznikne odpad, ktorého sa telo musí zbaviť. Všetko vedecky overené.

alenkalienka

Keď sa chce človek vyliečiť, tak je veľmi podstatné aby začal riešiť nejakú liečbu na to určenú. Mne na imunitu pomohol až Wobenzym, užívam ho stále a už po nejakých týždňoch som videla postupné zlepšenia, síce to išlo pomalšie, ale bolo vidieť postupne zlepšenia, o ktorých som predtým mohla len snívať

dievocka

zuzi problémy s imunitou som mala veľmi dlho skúšala som všetko možné a pomohli mi tohto problému sa zbaviť až lieky, takže ja som to písala na základe mojej vlastnej skúsenosti, u mňa nič čo som predtým skúšala nezabralo, aj keď som si veľmi priala aby mi pomohli, ale nestalo sa, keby som to nemala za sebou, tak to sem ani nepíšem ;)

zuzi74

Take myslenie, ze problemy s imunitou mozu vyliecit len lieky, moze napisat len ten, kto nic ine ako lieky nevyskusal. Respektive problemy s imunitou ani nemal.

dievocka

zaruka, nevidím nikde také tvrdenie, že čím viac liekov a neviem čo. Avšak, keď má niekto problém s imunitou, že už je narušená nejakým spôsobom tak je potrebné ju vyliečiť. Nie posilňovať, ale vyliečiť. Na liečbu sú určené lieky, bez tých to v takomto prípade nepôjde. Takže neviem o čom ;)

hnaokli

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk