Liek na posilnenie imunity

Silvinecek

Dakujem vam za rady, co sa tyka vitaminov tak uz som ich tolko brala a kadejakych a uspech ziadny, takze uz nebudem sa viac takymito vecami dopovat. Tiez som si myslela, ze vitaminy by mi mohli pomoct ale na boj s oslabenou imunitou proste nestacia :/ Ked ste mali problem s imunitou ako dlho ste sa z toho dostavali?

Edisia

ivica vitamíny sú fajn, netvrdím, že nie. Ale mali by sme si uvedomiť, že sú situácie, sú prípady, keby je na vitamíny a len na nejaké podporovanie imunity neskoro. Kedy je potrebné proste nasadiť liečbu aby sa z toho človek vôbec dostal. Mnohí si povedia, že oslabená imunita nie je problém a pritom je to veľký problém pretože s ním úzko súvisia všetko zdravotné problémy

Amoremioo

Silvinecek mala som podobne problemy este minuly rok, nastastie teraz som uz fit. Problem je v tom ze tie zdravotne problemy ktore mas vznikaju len preto ze mas oslabenu imunitu. Ze telo sa voci vsetkym tym virusom a infekciam proste nevie branit. Preto moja rada znie liec imunitu nie tie problemy ktore s nou prisli ;)

ivica7

Ja si davam kazde rano sumivu tabletu, ktora obsahuje vitaminy a mineraly, k tomu si davam jedno C-ecko s postupnym uvolnovanim Vitaminy kupujem z Pilulka sk, maju postovne zdarma a zlavovy kod k nakupu -odkaz odstránený- Sem tam aj darcek navyse. Este si davam Guaranu, no nie na imunitu, ale mam to na miesto kavy, len pozor aku kupujes, mne sa osvedcil original z Brazilie www.guaranaplus.sk a teraz maju aj dorucenie zdarma

mjanik

v akupunktúre ide získať imunitu viacej spôsobmy:1,nabudiť priamo imunitu-2 tri krát
2,preliečiť pľúca-posilniť a tým nepriamo posilniť imunitu
3, preliečiť trávenie atď

Silvinecek

Mam problem, mam oslabenu imunitu, ktoru zaroven sprevadza aj mnozstvo inych zdravotnych problemov a teraz neviem ci mam riesit tie zdravotne problemy, ktore mam abo mam riesit liecbu imunity alebo co? Ako sa zbavit tohto problemu??

Edisia

mám pocit, že nič z toho, čo tu zaznelo nekorešponduje s názvom témy :) myslím, že autor témy vedel prečo sa pýta práve na lieky na imunitu a nie na nejaké vitamíny, doplnky a neviem čo všetko. Keď je imunita oslabená a človeka sa zmocnia rôzne zdravotné problémy, tak je vhodné si nasadiť lieky ako je napríklad wobenzym, ktorý obsahuje enzýmy, ktoré zakročia presne tam, kde to telo potrebuje ;)

yvankaa

mne pomaha vita biosa, je to vytazok z byliniek, je to v tekutej forme, uzivam pravidelne na jar a jesen a vobec nebyvam chora, maju ich na vitarian.sk